Warto zobaczyć – T-shirt jeansowy – Raw Denim

Casualism – Blog Moda Męska – T-shirt jeansowy z Raw Denimu

Jedna rzecz, która zasługuje na wpis jej poświęcony to ewenement – ale jest ku temu powód i przyczyna. Nierzadko na ulicy spotykamy zwykły t-shirt, ale z tak niezwykłego materiału jakim jest surowy jeans (z ang. Raw denim) nie spotkamy na pewno. T-shirt jeansowy, jak to w ogóle brzmi?! Użytkownik Etsy – Quinn/Zach Putzig tworzy rzeczy z tego właśnie materiału ale nie w postaci spodni, a ciekawych akcesoriów bądź właśnie koszulek – której przedpremierowe zdjęcia widzicie poniżej. W ofercie widzimy aktualnie selvedge (wykończenie krawędzi jeansu) jako…bransoletki. Ciekawa rzecz, warta odnotowania.

The Eastern by Quinn

Za to jest jedna sprawa, która w użytkowaniu tej koszulki nie daje mi spokoju – mianowicie „bleeding” (krawienie) – czyli puszczanie koloru, co w raw denimie jest rzeczą rzutującą dość ciemne światło na użytkowanie z białymi np. koszulami. Koszulka siłą rzeczy będzie użytkowana w lecie, na gołe ciało smagane słońcem. Siłą rzeczy ze względu na pot – ciekaw jestem koloru ciała po dniu jej noszenia 😉 Choć bywam omylny.

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Warto zobaczyć – T-shirt jeansowy – Raw Denim
3.7 z 3 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *