Wielkomiejskie Safari

Mega wygodna kurtka Safari. Produkt rozpowszechnionej, obecnej wszędzie Zary. Bardzo cienki, bawełniany materiał, niesamowicie lekka i na prawdę wygodna, fajna kurtka. Zwężona przeze mnie własnoręcznie. Zrobiłem 2 zaszewki na plecach, zwęziłem głównie dół, klatkę praktycznie pozostawiając nieruszoną. Chciałem za wszelką cenę zyskać rozchodzenie się dołów kurtki, by wyglądała (mniej więcej) jak marynarka, z lekkim uśmiechem i widocznym paskiem od spodni. Udało się, w dodatku idealnie.

W szczegółach:
– Kurtka Safari Zara. Powiedziane wszystko wyżej.
– Koszula Lee
– Spodnie Dockers. Wąskie, ale jednocześnie strasznie wygodne. Zwęziłem je po całej długości szwem wewnętrznym. Oczywiście do tego skrócone.

– Buty Lasocki (CCC). Ucięło mi je na fotce, ale nic już nie poradzę. Innym razem dokładniej obejrzę zdjęcia w plenerze.
– Bransoletki – jedna samoróbka (wyżej), niższa Massimo Dutti

~The-Bigwig

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. Anonymous Reply

    No, no brawo za odwagę i robienie tego co Cię kręci! Takim jak ‚my’ trzeba się przebijać na bespoke.pl, wszak SH to nie ta sama liga. Spogląda się na nas z pogardą i niechęcią. Na całe szczęście tylko przez mastersów.. a ich niewielu.. i na dodatek nie przez wszystkich.

    Bloga będę śledził z pewnością 🙂

  2. Secondhand Dandy Reply

    Zgadzam się w 100 % z przedmówcą, liga nie ta sama, ale efekt niekiedy przy dodatkowym wkładzie własnym lub krawca może być porównywalny albo i lepszy 🙂 Zawsze uważałem że nie jest sztuką ubierać się dobrze, mogąc wydać na swą garderobę kilka tysięcy, ale dysponując ograniczonym budżetem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *