Witam w moim nowym domu! - Casualism - Moda Męska Witam w moim nowym domu! - Casualism - Moda Męska

Witam w moim nowym domu!

1200

Cześć!

Zapewne kilka osób przeżyło niemały szok 😉 i tak ma być – bo Blog zmienił się diametralnie i w stopniu najwyższym o jakim mogłem pomarzyć. Ale do rzeczy…

Parę długich, ale to naprawdę długich miesięcy temu zdecydowałem, że czas to zrobić – i iść dalej – zmienić blogspot na własny serwer . Ale ciągle mimo szczerych chęci los decydował o odroczeniu przenosin – i to bardzo skutecznie. Ale koniec końców wyszło na moje, jestem na nowym serwerze a to jedna wręcz z mniejszych zmian…Jedziemy po kolei.

POCHWAŁKA. Wszystko (NAPRAWDĘ, dosłownie i absolutnie WSZYSTKO) zrobiłem sam z narzeczoną, nie posiłkowałem się informatykami. Pomyślcie, pierwszy raz w życiu obsługiwałem bazę danych. Pierwszy raz obsługiwałem WordPressa. Pierwszy raz w życiu tłumaczyłem pliki *.po, czy pierwszy raz w życiu przestawiałem chmody.  SMF to był dla mnie niewiele znaczący skrót, teraz jest to dla mnie świetny silnik forum na subdomenie (wat?). Uhh, teraz jestem informatyk pełną gębą. Co ważne – udało mi się wszystkie posty z Blogspota przetransportować na mój serwer, oczywiście może się zdarzyć złe formatowanie czy błędy w wyświetlaniu – dlatego liczę na to, że mi pomożecie w ich wychwyceniu.

Na Blogspocie niemożliwie brak mi było miejsca do „wykrzyczenia” paru słów, napisania postów krótkich i treściwych, w których mógłbym podzielić się z Wami moją wiedzą, zaprosić do dyskusji. Mojej niechęci sprzyjał Facebook, którego szczerze nie cierpię. Blogspot niejako wymuszał na mnie tworzenie wpisów ogromnych, pełnych i absolutnie wyczerpujących temat. Obrazowałem je dziesiątkami zdjęć, dobrze przerobionymi i wyeksponowanymi. Sam nałożyłem sobie takie właśnie ograniczenie zaczynając tworzyć tego typu wpisy – i mimo chęci do zmiany nie zdecydowałem się na to i mimo pewnej już niechęci – kultywowałem swoją starą tradycję myśląc, że „muszę Was zadowolić”.

Na Casualism.pl wreszcie mam specjalne, wyznaczone przeze mnie miejsca gdzie wykrzyczę to, co trzeba absolutnie nie naruszając moich stylizacji. Gdzie opiszę to, co opisać chcę, opisać chciałem i opisać powinienem. A no i co najważniejsze dla Was? Że posty będą co chwilkę, może nawet dosłownie codziennie. Kwestię rozwoju już mam obmyśloną w bardzo ambitny sposób – ale to już nieco szersza perspektywa na parę miesięcy wprzód.

Marzyłem o własnym forum dotyczącym stricte casualu, którego cholernie było mi brak przez wiele miesięcy w polskiej strefie internetowej. Postanowiłem, że założę sam – i jestem z tego powodu dumny. Mam nadzieję, że razem stworzymy coś świetnego, życzę tego zarówno sobie – jak i Wam. Będzie świetnie!

 

A teraz opiszmy mój nowy dom.


Jak widzicie mamy u samej góry zjeżdżający wraz z nami pasek główny.

1

Na nim są oczywiste informacje o mnie i o Blogu, które przeczytać może sobie każdy z Was. W tej kwestii oczywiście najważniejsze jest nasze najnowsze Forum – ale to już musicie odwiedzić sami!

Kolejne menu – to pasek z kategoriami.

2

Ogólnie o Casualu – Ta kategoria służy wylewaniu moich wszelkich informacji w kontekście ogólnego casualu. Będzie tu o wszystkim tym, co zapewne zarówno Was najbardziej zainteresuje – jak i mi sprawi najwięcej radości.

Obuwie – Wszelkie butowe sprawy będę poruszał w tym właśnie miejscu.

Stylizacje – Tutaj z kolei miejsce będą grzały moje stylizacje, czyli najważniejszy z punktów bloga The-Bigwig.

Warto kupić – A to już coś zdecydowanie nowego. Będę co jakiś czas przeglądał w poszukiwaniu ciekawych spraw cały internet byście mogli zobaczyć co i za ile chętnie poleciłbym Wam do zakupu.

Warto zobaczyć – Gdy znajdę coś ciekawego to to miejsce służyć będzie by to znalezisko z oryginalnym linkiem trafiło w Wasze ręce i oczy. Będę tu linkował tak do Blogów, jak i wywiadów czy innych spraw, które mnie zainteresowały jako casualowego freak’a – więc zainteresować powinny i Was.

Hity z Forum – Tutaj z kolei chcę wyrywkowo pisać o najciekawszych sprawach toczących się na forum. Pokażesz ciekawe buty? Licz się z tym, że obejrzysz je na stronie głównej 😉

Różności – A to miejsce służy z kolei wylewaniu myśli niespecjalnie związanych z tematami powyżej. Ciężko tu o konkretną klasyfikację, więc tę kwestię pozostawię Wam otwartą.

 

No, więc wiecie już wszystko. Liczę na Wasze zaangażowanie i pomoc przy tworzeniu ogromnej bazy informacji dotyczącej Casualu. Mam nadzieję, że będziecie trzymać za mnie kciuki – bo ja trzymam za Was.

 

~The-Bigwig

 

Witam w moim nowym domu!
5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT