Woskowane jeansy i gruby golf!

Casualism Blog Moda Męska – Woskowane jeansy

Dzisiaj pokażę Wam spodnie, które opisywałem W TYM wpisie – więc woskowane jeansy w czerni (TUTAJ wpis o kolorze czarnym). Padłem ofiarą ich uroku krótko po opublikowaniu wpisu ich dotyczącego. Ale idziemy po kolei.

1 3 2

Na górze mamy gruby, wręcz niemożliwie gruby i stosunkowo sporej wielkości sweter z golfem. To sweter, który prawdopodobnie co chwilę będzie odwiedzał Stylizacyjną kategorię Casualism.pl. Piękny, uszyty z grubej włóczki w kolorze melanżu. Absolutnie jeden z najlepszych sieciówkowych zakupów.

4 5 6

A na nogach – spodnie H&M woskowane w kolorze niekruczej czerni. Moment robienia zdjęć utrwalił te spodnie w najbardziej do tej pory opiętym fasonie. Było to moje pierwsze wyjście z nimi na nogach, a zdjęcia robione były rankiem i uwierzcie mi. Wszelkie zasady mówiące o wyższości zakupu zbyt wąskich rzeczy wykonanych z jeansu by dać im się rozciągnąć – to absolutna i pełna prawda. Te spodnie na ten przykład zyskały już po dwóch wyjściach dopasowanie w zupełnie innej formie niż utrwalone na zdjęciach. Rozciągnęły się gdzie trzeba, a w miejscach które rozciągnąć bym nie chciał – pozostały dopasowane. Powtórzę więc po raz kolejny, że zakup spodni (nieco) zbyt wąskich i oczekiwanie na dopasowanie ma sens. Ale tutaj muszę się zatrzymać – ciężko dopasowują się spodnie wykonane z bardzo grubego denimu i bez dodatku elastanu, a najłatwiej rozciągają się miejsca stale pracujące, jak pas czy rejon pośladków i uda. Oczekiwanie na rozciągnięcie się spodni w łydkach nie jest zbyt sensowne.

7 8 9

10 11

Stopy to Nike Go w wersji skórzanej, czyli białe buty (a TUTAJ poradnik) stale najbardziej uniwersalne.

12

13

 

 

 

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Woskowane jeansy i gruby golf!
5 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT