Woskowane jeansy i jeansowa koszula

Casualism o Męskiej Modzie Blog – Woskowane jeansy i jeansowa koszula

Dzisiaj mam dla Was stylizację, która pobrana przez aparat została dobre kilka miesięcy temu, kiedy za oknem nie było ładnie a naprawdę brzydko. Z tego względu zestaw, który Wam prezentuję nie jest odpowiedni do aktualnej pory roku, aczkolwiek przy ostatnich skokach temperatur w okolice 15 stopni to kto wie co do głowy wpadnie…Zdjęcia są czarno-białe bo choćbym chciał to w zestawie innego koloru niż odcienie szarości się nie znajdzie 😉

1

Na górze, jak widzimy, znajduje się koszula jeansowa, którą prezentowałem już w jednym w poprzednich wpisów. To wykończona za pomocą moich dłoni koszula, z którą ciężko mi się rozstać podczas niepogody. Ma gruby, „twardy” materiał, który w przeciwieństwie do „lejących” się w dłoniach koszul jest wprost nieprzyjemny. Ale to jest w niej piękne!

2 3

Pod koszulą tym razem mamy bluzkę ciemnoszarą, którą również własnoręcznie zdecydowałem się skrócić by osiągnąć wygląd bluzki „normalnej” w miejsce bluzki w stylu streetwear. Mimo moich pozytywnych odczuć do tak długich bluzek okazało się, iż w mojej garderobie taka rzecz nie sprawdza się zbyt dobrze. Po „poprawkach” jej użytkowość wzrosła diametralnie.

4

Na nogach zaś spodnie, które swoim „woskowaniem” miały mocno się wyróżnić od pozostałych skrajnie matowych składowych mojego zestawu. Cel został osiągnięty, bo mimo użycia tego typu spodni nie wychodzą one nadto na pierwszy plan, a raczej zlewają się z całością tworząc po prostu jednokolorowy, ciemny zestaw. A czemu słowo „woskowane” wziąłem w cudzysłów? Powód jest prosty – woskowanie wymaga woskowania, to co te spodnie mają na sobie – wymaga zaś napylenia 😉 z prawdziwym woskowaniem nie ma niestety zbyt wiele wspólnego. TUTAJ poradnik na temat woskowanych jeansów!

5

Converse w kolorze czystej bieli, czy mogę napisać coś więcej? 😉

Koszula – C&A, Podobna TUTAJ

Bluzka – Zara

Spodnie – Pull&Bear, Podobne mamy TUTAJ

ButyConverse (są na super przecenie minus 40% – bardzo dobra cena!)

 

Adrian / The-Bigiwg

Casualism – O Męskiej Modzie Blog

Woskowane jeansy i jeansowa koszula
4.71 z 17 ocen

    ADD YOUR COMMENT