Gruby sweter męski - Casualism Blog Moda Męska Gruby sweter męski - Casualism Blog Moda Męska

Wpół zimy, wpół jesieni – Gruby sweter męskie

Casualism – Moda Męska Casual – Gruby Sweter Męski

Początek zimy to dla mnie zawsze problematyczny okres. Taki, podczas którego ciężko dobrać mi na tyle dobrze elementy garderoby – by się w nich zarówno dobrze czuć w kwestii termicznej, jak i dobrze wyglądać. Na szczęście, jako że to tylko rzeczony „początek” – to mogę korzystać z dobrodziejstw garderoby czysto jesiennej…i założyć gruby sweter męski!

Czytaj dalej
 
Mam na sobie kamizelkę, od której w sytuacjach przejściowych nie mogę się oderwać. Podkreślałem to niejednokrotnie – ze względu na brak rękawów tego elementu garderoby jak i neutralny kolor jest to niezwykle łatwa rzecz w użytkowaniu. Bardzo często kieruję wzrok w jej kierunku gdy chcę szybko wyjść, ale też dobrze wyglądać.
A pod kamizelką sweter, który kupiłem parę dni temu. Jest to najlepsza mieszanka na sweter jaką miałem w ręku. Kaszmir z merino extrafine. Gruby, bardzo mięsisty sweter z moim ulubionym wzorem w warkocze. Co prawda wolałbym by to był zwykły pullover, sweter wkładany przez głowę – ale niska cena jak na taki materiał zdziałała cuda – więc kupiłem z zamkiem, skądinąd otwieranym z obu stron. Przez całą jesień szukałem z mizernym skutkiem. Na szczęście wreszcie się udało, oczywiście w TK Maxx.
Pod kamizelką i swetrem – koszula jeansowa. Nie mam co się nad nią rozwodzić, bo widać ją stosunkowo rzadko a i to w bardzo niewielkim stopniu. Ot, cienka koszula jeansowa.
Na nogach czarne jeansy, w wersji skinny. W tym kolorze spodni i fasonie zakochałem się ze wzajemnością. Pasują do zestawów monochromatycznych, no i takich jak w poście dzisiejszym. Dla mnie hell yeah!
Stopy – New Balance ML574VDN. Oby czas, w którym będę musiał te buty schować na koniec garderoby – był mi jak najdalszy.
Akcesoria? Skarpetki, które tym razem są widoczne to Bench, jakby kogoś interesowało to w TK Maxxie mają ich na pęczki. Fajne skarpetki, przynajmniej nie wieje nudą. Na dłoniach rękawiczki z H&M, widziałem wiele par, więc jakby ktoś chciał, to niech se kupi. Szalika nie było. Nie czułem potrzeby, moja szyja także.
A w zestawie było mi ciepło, wygodnie, przyjemnie i dobrze. Udany dzień!
Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Wpół zimy, wpół jesieni – Gruby sweter męskie
5 z 4 ocen