Wysokie buty męskie - Casualism Blog Moda Męska Wysokie buty męskie - Casualism Blog Moda Męska

Wysokie buty – Dwa albumy – Wolverine i Red wing

Casualism Blog Moda Męska – Wysokie buty

Wiecie, że po otrzymaniu butów Yanko pokochałem typ obuwia zwany trzewikami/boots. Dzisiaj prezentuję Wam dwa albumy z typowo Amerykańskimi butami typu workwear, które w tamtejszej kulturze ubioru utarły swój własny szlak. To owiane legendą, niestety nieco drogie obuwie, z którego producenci starają się wziąć to, co mogą wziąć najlepsze. Buty te świetnie będą współgrać z zestawami z albumu zaprezentowanego tutaj.

 


 

Wolverine 1000 Miles

Wolverine 1000 Miles

1. Wolverine 1000 miles

Wolverine 1k

Link bezpośredni

Te buty oceniam jako bardzo fajne uzupełnienie stylu, którego album prezentowałem jako ostatni. Wartym odnotowania faktem jest to, że te buty są stosunkowo może nie wąskie, ale neutralne. Jeśli do wyglądu dodamy bardzo wysoką jakość to otrzymaną mieszankę aż chętnie założymy na stopy. Niestety, nie sprzyja temu cena, którą sprzedawcy wycenili na nawet 1500 złotych, co w Polsce nie czyni ich dostępnymi dla ogółu. Jednakże łatwo znaleźć typowe kopie, które dumnie producenci mogą nazywać inspiracjami jak TE BUTY, lub TE.

 


 

Red Wing Moc

Red Wing Moc

2. Red Wing Classic Moc Toe

Red Wing Classic Moc

Link bezpośredni

Te buty z kolei mimo bycia trzewikami jak poprzednie różnią się diametralnie, a główną zasługą tego stanu rzeczy jest zastosowana w nich podeszwa. Tutaj, w przeciwieństwie do Wolverinów mamy podeszwę na koturnie z białej gumy oraz zauważalnie szersze kopyto (kształt buta). Możliwości jakie za tym idą to oczywiście szersze ich zastosowanie w mocnym casualu, aczkolwiek osobiście pochylam się chętniej nad butami Wolverine.

A Wy? Które preferujecie?

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Wysokie buty – Dwa albumy – Wolverine i Red wing
5 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT