Wysokie trzewiki Elegancko - Casualism Blog Moda Męska Wysokie trzewiki Elegancko - Casualism Blog Moda Męska

Wysokie trzewiki i elegancko – Yanko!

Casualism Blog Moda Męska – Wysokie trzewiki, elegancko

Pierwszy dzień, podczas którego miałem trzewiki Yanko na nogach nie został uwieczniony na zdjęciach, ale został uwieczniony ten, elegancki zestaw na jesień czy też lekką zimę, jak teraz.

1 2

Marynarka jak wiecie już zapewne z kilku wpisów wstecz to flanelowy wyrób o wielu guzikach na przodzie. Tym razem na przekór zarówno sobie, jak i pewnego rodzaju blogowej tradycji zapiąłem dwa. Jest to ukłon w stronę ogarniającego może nie chłodu, ale lekkiego zimna, gdzie symulacja marynarki trzy-guzikowej będzie wyglądała w miarę naturalnie. Oczywiście, dodatkowym aspektem przemawiającym za propagowaniem przeze mnie takiego rozwiązania jest także osiągnięcie większego ciepła w okolicy klatki piersiowej.

3 4

5

Pod spodem koszula z bardzo cienkiego jeansu, która w koszulowej nomenklaturze nosi przeważnie nazwę koszuli z bawełny chambray. Koszule takie jak ta są stosunkowo ciężkie do znalezienia, bo cechuje ją bardzo, ale to bardzo lekki i miękki materiał, co stanowi pełne przeciwieństwo sztywnych i niezbyt dobrze leżących koszul z taniego chambray’u(?), dzięki czemu w jej kołnierzyk mogę spokojnie włożyć bardzo nieformalny krawat.

6

Akcesoria to krawat knit z wełny i niefortunnie jednak dobrany pasek. Oceniłem go pod kątem stylizacji jako lepszy – ze względu na próbę dopasowania kolorystycznego z zapięciem marynarki pod szyją. Niestety, zaczep okazał się zbyt mało widoczny by ewidentnie nawiązywał kolorem do paska.

7

Na nogach spodnie, ot eleganckie, wełniane, cieple i we wzór jodełki. Ciężko na ich temat się rozpisywać – jakie te spodnie są, każdy z nas widzi jak na tacy.

8
9 10

A stopy. Oj! Niesamowicie uwielbiane przeze mnie, wspomniane na początku tekstu buty Yanko. Ich użytkowanie przynosi mi cholernie dużo przyjemności i gdy tylko mam możliwość ich założenia – a mam codziennie – to propozycja ta wykorzystywana jest namiętnie. Zaczęły się przyjemnie załamywać, skóra wreszcie nie wygląda na idealnie nową, ale tutaj się zatrzymam. Otóż te buty…w ogóle się nie zużywają. Początkowo pustym frazesem były dla mnie sformułowania takie jak „te buty to inwestycja”, czy też „niesamowitej jakości skóra”. Teraz, po praktycznym teście przekonałem się, że słowa te niosą przekaz. Tak jest. Zobaczcie sami, te buty były noszone prawie codziennie od dnia ich otrzymania i nic mnie od tego nie powstrzyma.

11 12

PS, zdjęcia powyżej wykonane zostały obiektywem z poprzedniego wpisu, tym razem na dziurze o punkt mniejszej niż poprzednio. Mydło i reszta negatywnych efektów zniknęły do zera. DOF mimo cropa *2 wygląda dobrze, bez pp w tej kwestii.

Marynarka –  Podobna1, Podobna2

Koszula – Podobna1

Trzewiki – Yanko (recenzja)

The-Bigwig

Casualism – Blog Mody Męskiej

Wysokie trzewiki i elegancko – Yanko!
5 z 19 ocen

    ADD YOUR COMMENT