Kurtka olejowana i koszula - Casualism Blog Moda Męska Kurtka olejowana i koszula - Casualism Blog Moda Męska

Kurtka olejowana – woskowanka!

Casualism – Moda Męska Casual – Kurtka olejowana

Hi!

Dzisiaj prezentuję Wam zdjęcia sprzed dobrych paru dni. Kurtka olejowana od Superdry miała wówczas pierwszy dzień poza mieszkaniem.

Cóż, ostatnio pojęciem czasu nie grzeszę i ciężko wysupłać mi choć chwilkę na skrobnięcie czegoś ciekawego i opatrzenie tego fotkami, ale staram się jak mogę. Te zdjęcia wykonałem na następny dzień po zestawie z poprzedniego wpisu więc i aura i zima (ówczesna) taka sama. W dodatku wyjeżdżam na parę dni do pięknego Krakowa. Uwielbiam to miasto, choć – wstyd się przyznać, byłem raptem parę razy. Wszystko urokliwe, świetne knajpy, piękny Rynek. Jedno z takich miast, do których wracam z niekrytą chęcią. Jedziemy z narzeczoną, chcemy spędzić tam parę dni.

Ale do rzeczy – mam na sobie najnowszą woskowankę – Superdry Time Trials Waxed Jacket  której dzień robienia zdjęć był pierwszym spędzonym na dworze. Spełniła zadania, które przed nią postawiłem. Chroniła przed zimnem i powiewami wiatru. Ale przyznam Wam, że było mi jednak nieco zimno. Fakt jest taki, że kurtka tego typu bez podszewki jest chłodna. Nie powiem, żeby mnie to zmartwiło – bo kupiłem ją z myślą o użytkowaniu podczas zdecydowanie cieplejszych dni wiosny. Więc odczucie lekkiego zimna w dniu robienia zdjęć – jest powodem do radości 😉 Reasumując, kurtka świetnie się w niej czuję i będzie jedną z najczęściej przeze mnie używanych na wiosnę. Naprawdę, zacna kurtałka.

Na nogach spodnie, których krój jest prawie idealny, choć jeszcze to nie to. Ale są to jedne ze spodni, które aktualnie są przeze mnie używane najchętniej. To Lee, model Powell. Niski stan, bardzo wąskie. Ale w takich czuję się najlepiej. Ze względu na siłownię i ogólnie mocno rozbudowane uda – odchudzanie nóg spodniami jest idealnym wyborem. Spodnie, które nie byłby na mnie wręcz „ciasne”, powodują, że wyglądam jak w spodniach minimum o 5 cm szerszych u dołu niż w rzeczywistości. Koszula to H&M.
Koszula to H&M.
A buty to deserty P&B z niebieską podeszwą. Zaimpregnowane…

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Kurtka olejowana – woskowanka!
4.5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT