Zegarek Orient Star w kolażu

Zegarek Orient Star w kolażu – Casualism Blog Moda Męska

Zegarki Orient są wszechobecne u ludzi, którzy uwielbiają te akcesoria. Cechują się dobrą jakością i poprawną, godną zainteresowania ceną, która powoduje, że bardzo często jest polecany na pierwszy zegarek dla praktycznie każdego zainteresowanego. Nie bez powodu. Dobra jakość, dobra cena i ciekawy design to połączenie, które musiało – siłą rzeczy – zdobyć zegarkowy rynek. Jak jednak nosić ten konkretny model, by wyglądać z nim dobrze, a jednocześnie kreatywnie? Zobaczcie zegarek Orient Star poniżej.

Wpis przy współpracy z Novotime.pl

Zegarek Orient Star

Zegarek Orient Star WZ0311DK

Zegarek, jak widzicie, cechuje się wspaniałym wzornictwem, które idealnie trafia w mój gust. Piękna bransoleta w typie mesh zupełnie zmienia moje zdanie o każdym zegarku. Jest nieszablonowa do cna i daje efekt retro, połączony z niewymuszoną ekskluzywnością. Biała tarcza podkreśla „czystość” zegarka, a złote, choć dość wyciszone indeksy, nadają całości eleganckiego sznytu. Połączenie złota z czernią bywa kiczowate przy złym doborze odcienia tego pierwszego, jednak w relacji z bielą i srebrem – zazwyczaj tworzy się lekkie, zwiewne połączenie. Oczywiście nie muszę przy tym wspominać, że otwarte okienko pomiędzy 8-mą, a 10-tą godziną świadczy o mechanizmie mechanicznym, czyli pozbawionym baterii zasilającej.

Za to sama stylizacja, a właściwie jej kolaż, to smart-casual w wydaniu spokojnym, wyciszonym, które perfekcyjnie pasuje do środowiska bardziej kreatywnego i stonowanego. Spodnie o nienachalnym, aczkolwiek dość intensywnym wzorze, pięknie wyglądają na zdjęciu – nie wiem niestety jak na żywo 😉 Wiem jednak, że połączenie ich z burgundową górą stworzy zestaw, który ciężko przeoczyć. Mimo tego, nie jest to stylizacja narzucająca się i irytująca swoją obecnością, unikniemy więc rozmów na nasz temat w mniej ciekawym tonie.

Przeczytaj koniecznie ->  Warto kupić #2 - Kurtka Bomber z Pull & Bear

Wspaniałe buty w typie derby idealnie dopełnią stylizację swoim minimalizmem i czarnym, stonowanym kolorem. Paskiem dopniemy stylizację na ostatni guzik, dając tym samym zestawienie, które moim zdaniem wygląda przepięknie i to niezależnie od okoliczności. Zobaczcie z resztą sami – jest na czym zawiesić oko!

Sweter / Spodnie / Pasek / Buty / ZEGAREK ORIENT STAR WZ0311DK

Adrian / The-Bigwig

Zegarek Orient Star w kolażu – Casualism Blog Moda Męska

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

6 Comments

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Zgadza się, ja również. Myślę nad zakupem dokładnie tego modelu, ale obawiam się ich „wąskości”. Trzeba sprawdzić na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *