Zegarek Orient Star w kolażu

Zegarek Orient Star w kolażu – Casualism Blog Moda Męska

Zegarki Orient są wszechobecne u ludzi, którzy uwielbiają te akcesoria. Cechują się dobrą jakością i poprawną, godną zainteresowania ceną, która powoduje, że bardzo często jest polecany na pierwszy zegarek dla praktycznie każdego zainteresowanego. Nie bez powodu. Dobra jakość, dobra cena i ciekawy design to połączenie, które musiało – siłą rzeczy – zdobyć zegarkowy rynek. Jak jednak nosić ten konkretny model, by wyglądać z nim dobrze, a jednocześnie kreatywnie? Zobaczcie zegarek Orient Star poniżej.

Wpis przy współpracy z Novotime.pl

Zegarek Orient Star

Zegarek Orient Star WZ0311DK

Zegarek, jak widzicie, cechuje się wspaniałym wzornictwem, które idealnie trafia w mój gust. Piękna bransoleta w typie mesh zupełnie zmienia moje zdanie o każdym zegarku. Jest nieszablonowa do cna i daje efekt retro, połączony z niewymuszoną ekskluzywnością. Biała tarcza podkreśla „czystość” zegarka, a złote, choć dość wyciszone indeksy, nadają całości eleganckiego sznytu. Połączenie złota z czernią bywa kiczowate przy złym doborze odcienia tego pierwszego, jednak w relacji z bielą i srebrem – zazwyczaj tworzy się lekkie, zwiewne połączenie. Oczywiście nie muszę przy tym wspominać, że otwarte okienko pomiędzy 8-mą, a 10-tą godziną świadczy o mechanizmie mechanicznym, czyli pozbawionym baterii zasilającej.

Za to sama stylizacja, a właściwie jej kolaż, to smart-casual w wydaniu spokojnym, wyciszonym, które perfekcyjnie pasuje do środowiska bardziej kreatywnego i stonowanego. Spodnie o nienachalnym, aczkolwiek dość intensywnym wzorze, pięknie wyglądają na zdjęciu – nie wiem niestety jak na żywo 😉 Wiem jednak, że połączenie ich z burgundową górą stworzy zestaw, który ciężko przeoczyć. Mimo tego, nie jest to stylizacja narzucająca się i irytująca swoją obecnością, unikniemy więc rozmów na nasz temat w mniej ciekawym tonie.

Przeczytaj koniecznie ->  Kolaż - Kurtka na deszcz, co nosić na deszcz?

Wspaniałe buty w typie derby idealnie dopełnią stylizację swoim minimalizmem i czarnym, stonowanym kolorem. Paskiem dopniemy stylizację na ostatni guzik, dając tym samym zestawienie, które moim zdaniem wygląda przepięknie i to niezależnie od okoliczności. Zobaczcie z resztą sami – jest na czym zawiesić oko!

Sweter / Spodnie / Pasek / Buty / ZEGAREK ORIENT STAR WZ0311DK

Adrian / The-Bigwig

Zegarek Orient Star w kolażu – Casualism Blog Moda Męska

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

6 Comments

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Zgadza się, ja również. Myślę nad zakupem dokładnie tego modelu, ale obawiam się ich „wąskości”. Trzeba sprawdzić na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *