Zestaw klubowy odwrócony z twistem! – KOLAŻ

Zestaw klubowy z twistem! – Casualism Blog Moda Męska

Wszyscy wiemy jak wygląda klasyczny i prosty do bólu zestaw klubowy. To eleganckie, szare spodnie oraz równie typowa i równie elegancka granatowa marynarka oraz dodatki, jak czarne buty i ładny krawat. Wartym odnotowania faktem jest jednakże to, że nie każdy zestaw klubowy jest „nudny” i „bez polotu”. Zobaczcie sami mój zamysł na zestaw klubowy z twistem!

Zestaw klubowy, klubowy zestaw, zestaw elegancki klubowy, klubowy elegancki zestaw

Zestaw klubowy ma to do siebie, że dobrze wygląda w większości możliwych sytuacji wymagających jakkolwiek eleganckiego ubioru. Świetnie wygląda na dość oficjalnych kolacjach, w pracy, na spotkaniu u rodziców naszej lepszej połówki czy wszędzie indziej, gdzie taki strój będzie na miejscu. Połączenie granatu z szarością zawsze wygląda dobrze i zawsze daje świetny efekt wizualny, który będzie podkreślony przez bardzo stonowane dodatki, jak biała koszula czy czarne, eleganckie obuwie. Jednak nie zawsze taki zestaw będzie dobry, bo zestaw formalny wygląda dobrze tylko wtedy, kiedy jesteśmy otoczeni ludźmi ubranymi w podobnym guście. A co zrobić gdy wokół nas coś wyżej niż smart-casual, ale niżej niż formal?

Zestaw klubowy, klubowy zestaw, zestaw elegancki klubowy, klubowy elegancki zestaw

Marynarka – TIGER OF SWEDEN, Sweter – REISS, Spodnie – TIGER OF SWEDEN, Buty – CLARKS(Peralston), Pasek – MANGO, Torba – SOLIER

Wystarczy nieco zawirować i stworzyć coś naprawdę godnego uwagi i zauważenia. Powyższy zestaw to spełnienie marzeń ludzi zarówno lubujących się w stylu smart-casual, jak i takich, którzy klubowe zestawy stawiają na pierwszym miejscu. Na samej górze mamy nieformalną marynarkę wełnianą w bardzo ciekawym i miłym dla oka kolorze, jest to flanela naprawdę godna uwagi. Pod spodem w miejsce białej koszuli załóżmy bardzo ciekawy sweter w kołnierzykiem wykładanym niczym w koszuli. Ten sweter najlepiej włożyć w spodnie – wtedy osiągniemy naprawdę świetny efekt końcowy. Na nogi idąc po drodze wyznaczonej przez marynarkę załóżmy również coś, co pokaże jaką mamy temperaturę za oknem – flanela jest do tego celu dosłownie idealna. Do ręki weźmy skórzaną aktówkę a na stopy – nieformalne derby z otwartą przyszwą w kolorze brązowym. Cały zestaw zwróci na siebie bardzo pozytywną uwagę bo wygląda zarówno klasycznie, jak i „z jajem”. Warto to przemyśleć i być może nawet wcielić w życie?

Przeczytaj koniecznie ->  Ciekawe wyprzedaże 2014!

Marynarka – TIGER OF SWEDEN, Sweter – REISS, Spodnie – TIGER OF SWEDEN, Buty – CLARKS(Peralston), Pasek – MANGO, Torba – SOLIER

Zestaw klubowy z twistem! – KOLAŻ – Casualism Męska Moda Blog

Adrian / The-Bigwig

Zestaw klubowy odwrócony z twistem! – KOLAŻ
4.9 z 39 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

  1. Bartosz N Reply

    Świetny zestaw. Wygodnie, elegancko i wyjściowo 😉 Często szukam u Pana inspiracji i wyglądam jak mistrz ;D

  2. Michał Reply

    Zestaw bardzo ładny i inspirujący, nie wiadomo jednak jak będą układały się wyłogi kołnierzyka od swetra pod marynarką. Sprawdzał to Pan?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *