Zestaw klubowy z twistem

Casualism – Moda Męska Casual – Zestaw klubowy

Cóż, zestaw klubowy po głowie chodził mi od dawna ale dopiero parę dni temu znalazłem okazję ku jego ubraniu. Jeśli w szafie posiadasz setki ubrań – wiedz, że będziesz czekał na możliwość ubioru wielu z nich, niedostępnych dla Ciebie na co dzień. Niby zestaw klubowy „aż tak” elegancki nie jest i mimo wszystko wedle kanonów jest to „strój sportowy” ale czułbym się nieswojo nie dostosowując ubioru do otoczenia 😉

1

2

Marynarka jak marynarka, to klubowy blezer, który najlepiej czuje się w zestawach koordynowanych. Generalnie wielu słów na jej temat nie wyleję i zostawię Was z samodzielną oceną.

3

4

Pod spodem koszula. I tu widzimy twist jeden z dwóch. Otóż koszula ma kołnierzyk typu button-down więc niezgodny z książkową definicją „zestawu klubowego”.

5

6

W jego rozwarciu z kolei kryje się krawat w kropki – w przeciwieństwie do typowych regimentali (krawatów w ukośne pasy) używanych w tego typu zestawach.

7

8

Na nogach spodnie z ostatniego wpisu ale w odsłonie różnej od niego o pełne 180 stopni. TUTAJ macie link do posta o którym mówię.

9

Na stopach z kolei widzimy pomalowane przez mnie monki, czego proces został uwieczniony na zdjęciach W TYM WPISIE.

10

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Zestaw klubowy z twistem
4.6 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT