Zimowe inspiracje męskie

Casualism – Blog Moda Męska – Zimowe inspiracje męskie

Oj, zima napiera i mimo, że temperatura panująca za oknem jeszcze nie jest iście zimowa, to ta pora roku zbliża się do nas nieubłaganie, dzisiaj więc zimowe inspiracje męskie. Z tego względu dzisiaj zdecydowałem, by pokazać Wam jeden z fajniejszych albumów na chłód przyszłych miesięcy. Dla mnie – miesięcy magicznych, na które notabene czekam z niecierpliwością.

Winter Mega-Inspiration

Dzięki poprawnemu dobieraniu garderoby względem temperatury wiem, że ten okres nie będzie wywoływał u mnie już żadnego strachu. Zarówno przed zimnem, jak i przed brakiem możliwości na ładne, przyjemne dla oka zestawy. Sezonowanie szafy jest niezwykle przydatne i bardzo, ale to bardzo absorbujące. Przy kupnie jednego płaszcza – będziecie rozglądali się za drugim. Po kupnie kurtki skórzanej – wyszukacie kurtkę skórzaną numer dwa. Ja osobiście czekam już na wyprzedaże, bo kilka ciekawych zakupów już za mną chodzi. A skoro jesteśmy w temacie zakupów w nawiązaniu do zimy – kupiłem czarny płaszcz z kaszmiru. Kiedy na Casualism? Ciężko stwierdzić, bo jest cholernie ciepły.

 

The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Zimowe inspiracje męskie
5 z 8 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. Seba Reply

    Gość który stoi w półbutach w lesie na śniegu jakoś do mnie nie przemawia ;P Do tego buty wyglądają jakby chłonęły mocno wodę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *