Adidas Stan Smith – Album

Casualism Blog Moda Męska – Adidas Stan Smith

Adidas to marka jak dla mnie niezwykle mocno odsunięta na bok. Mimo mojego uwielbienia względem firm z tradycjami –  Adidasem rozminąłem się dość konkretnie. Powodów ku temu jest właściwie niewiele, bo zarówno ciekawe modele, jak i fajne kolorystyki nie powinny działać negatywnie na moje chęci do zakupu. Czemu, czemu? Pora to zmienić. A co dokona tej zmiany lepiej niż jakiś ciekawy, ale niezwykle minimalistyczny model z tradycjami?

Adidas Stan Smith to but oryginalnie służący do gry w tenisa, a imię i nazwisko następujące zaraz po nazwie firmy to godność Amerykańskiego tenisisty. Generalnie fajny but, ale z oferty Adidas mam pewnego faworyta, który miejmy nadzieję wpadnie mi do garderoby już na wiosnę 🙂

Adidas Stan Smith

 The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Adidas Stan Smith – Album
4.5 z 12 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *