Buty bez skarpetek - Casualism Blog Moda Męska Buty bez skarpetek - Casualism Blog Moda Męska

Buty bez skarpetek, sportowe

Casualism Blog Moda Męska – Album – Buty bez skarpetek, sportowe

Dzisiaj we wpisie będą buty bez skarpetek w wersji sportowej. Zdecydowanie brak skarpetek to wyróżnik fajnej dla naszego ciała i duszy temperatury, która trwa długimi miesiącami. Warto ją ujarzmić w jak największym stopniu, pomagając sobie przez zabieg noszenia butów bez (widocznych!) skarpetek, chłodząc tym samym wystawione na działanie temperatury kostki, które z „regularnymi” skarpetkami zapewne grzałyby się niemiłosiernie. W tym wpisie mam dla Was album ukazujący tę możliwość noszenia się przy użyciu butów nieco bardziej sportowych.

viGqcSm

Poniżej znajduje się tym samym rzeczony album, które wręcz powinien wyzwolić w Was chęć takiego zwalczania zbyt wysokiej, czasami wręcz aż nieprzyjemnej temperatury. Pamiętajcie również przy ferowaniu wyroków o kwestii higienicznej – że ludzie, którzy tam występują w znakomitej większości na stopach mają skarpetki. Z tym, że te skarpetki są tak niskie, że noszą wdzięczną nazwę „niewidzialnych”. Innymi słowy – ich materiał nie wychodzi poza cholewkę buta.

SOCKLESS

Jak osobiście oceniam ten zabieg? Wprost uwielbiam tak się nosić podczas coraz cieplejszych dni i to nie ograniczając się do jednego rodzaju obuwia, a wręcz odwrotnie. Wam również zalecam. Jak nie pokochać – to choćby spróbować, bo zdecydowanie ta czynność ma możliwość przerodzenia się w uzależnienie.

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Buty bez skarpetek, sportowe
4 z 8 ocen

    ADD YOUR COMMENT