Casual w kratę – Męska koszula w kratę

Casualism – Moda Męska Casual – Męska koszula w kratę

Cześć

Lubie kraty. Takie, czy inne, ale kraty – lubię i przepadam za nimi. Teraz przedstawiam Wam jeden z kolejnych zestawów w casualowym wydaniu. Wiosennym, letnim. Po prostu ciepłym i przyjemnym – więc na klacie siedzi męska koszula w kratę 😉

4
3
Góra to koszula w kratkę. Uwielbiam odcienie niebieskiego, toteż musiałem wreszcie kupić koszulę w taki wzór, jaki widzicie. Myślałem o jej zwężeniu, ale nieco „lazy-look” na jesieni i podczas lata bardzo mi odpowiada. Oczywiście mam na myśli stricte górę mojego stroju, jak koszulę czy koszulkę, nie okrycie wierzchnie. Spodnie to wyłącznie mega wąskie, wręcz rurkowate spodnie. Kurtki trzymam w ramach dobrego smaku.

1

13

Spodnie to bardzo, na prawdę bardzo wąskie chinosy. Ciekawym akcentem u dołu nogawek jest materiał w kratkę, wszyty od spodu. Po podwinięciu ukazuje się w całej okazałości, ożywiając zestaw u podstaw. Sam materiał spodni też jest wart wspomnienia, bo tak fajnej bawełny nie miałem w rękach już dawno.

12

9

8

Buty kupiłem w H&Mie. Tenisówki na sezon wiosna/lato. Lubię je, bo nie są w pełni standardowe, ale zachowując krztę klasyki w postaci w pełni białego koloru i braku głupich naszywek, czy logowań. Wydają się dość długie, to ich bolączka. Wina to prawdopodobnie ta naszyta juta wokół buta. Na szczęście nie rzuca się to w oczy, przynajmniej nie przesadnie. Wewnątrz linery z H&Mu.

7

11

10

Reszta pierdółek, to bransoletki i pasek. Ot, tyle.

6

Casualism – Moda Męska Casual

~The-Bigwig

Casual w kratę – Męska koszula w kratę
5 z 6 ocen

    ADD YOUR COMMENT