David Bowie – styl Rockowy w „dosłowny” sposób

Casualism Blog Moda Męska – David Bowie – styl Rockowy w „dosłowny” sposób

David Bowie to znany niezwykle szerokiemu gronu nawet niezainteresowanych muzyką ludzi. Nie mężczyzn, nie kobiet – po prostu ludzi, bez względu na płeć. To osoba, która zmieniła postrzeganie muzyki, którą David tworzył, a jego rozpoznawalność jest zadziwiająca, szczególnie dla nieco starszych ludzi. Nie trzeba było być słuchaczem jego muzyki, nie trzeba było chodzić na jego koncerty, a w pokoju nie musiał wisieć jego plakat – a i tak się go znało. Bo był w swoich czasach osobą niezwykle popularną. Co prawda znam Davida już spoza czasów jego świetności, ale nie przeszkadza to w ocenie jego jako człowieka, oraz jego jako stylu.

FH3j1GK

David to osoba skrajnie awangardowa, którą absolutnie ciężko pomylić z kimś innym. No…może (wybaczcie) ale przy niektórych stylizacjach łatwiej Bowiego pomylić z kobietą niż z mężczyzną. Wielu piosenkarzy i osób znanych szerokiemu gronu w pewnym momencie wpada w wir nadmiernej popularności i szuka w swoim życiu wyróżników. Najbardziej na to narażeni są wykonawcy Rocka, w szczególności z lat zamierzchłych. Jednak David w przeciwieństwie do niektórych ewidentnie w tym stylu czuł się jak ryba w wodzie. Często z wprost karykaturalnych i przerysowanych stylizacji wyciągał całego „siebie”. Mocna osobowość i mocna psychika.

Bowie

Jak oceniacie Davida? Zauważcie proszę, że nie pytam o jego styl, a raczej o połączenie jego „image’u” z charakterem.

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

David Bowie – styl Rockowy w „dosłowny” sposób
4.9 z 19 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *