Desert boots, trzewiki męskie - Casualism Blog Moda Męska Desert boots, trzewiki męskie - Casualism Blog Moda Męska

Desert boots

Casualism Blog Moda Męska – Desert Boots

Dzisiaj zapraszam Was na album! Tak dawno ich nie było, więc nadróbmy to. W albumie ogromna wprost dawka świeżych i bardzo ciekawych zdjęć przedstawiających element ubioru już dosłownie kultowy – desert boots. Obuwie idealne na porę, jaką teraz będzie raczyć nas nasz klimat, warto więc zaopatrzyć się na razie nie tyle w nowe buty, a na razie – w ogromną dawkę inspiracyjną. Oczywistym jest to, że inspiracja w pewnym momencie może przerodzić się w chęć zakupu, a w przypadku tych butów – to wprost świetna wiadomość.

NutYoVt

Pozostaje mi od razu zaprosić Was na album, a w nim prawie czterdzieści zdjęć pozwoli Wam wyrobić sobie na ich temat opinię. Sam posiadam aktualnie jedną parę obuwia typu desert boots i planuję zakup takowych, ale ze stajni firmy Clarks, kultowej, słynącej z produkcji tego właśnie rodzaju obuwia. Myślę głównie między natłuszczanymi, a jasnymi. A Wy? Macie swoją parę?

Clarks Desert Boots

Tutaj mamy poprzedni wpis dotyczący butów tego rodzaju. Poniżej macie z kolei jego główny atrybut – więc album z kolejnymi zdjęciami. Zachęcam do obejrzenia wszystkich.

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Desert boots
4.43 z 7 ocen

    ADD YOUR COMMENT