Jak nosić New Balance, ciekawe zestawienia z Japonii!

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Jak nosić New Balance, ciekawe zestawienia z Japonii!

Dzisiejszy wpis to krótkie choć bardzo treściwe i niezwykle praktyczne informacje – jak nosić New Balance będąc skośnookim? 😉 Oczywiście tytuł to forma nieco przewrotna, ale właściwa dla zawartości. Otóż Japończycy jako grupa dość osobliwa dają niezłe popisy na międzynarodowej arenie „ubraniowej”. Noszą się zdecydowanie inaczej niż my się nosimy, a że druga półkula jest od nas daleko – to zbliżmy ją do siebie choćby tym krótkim wpisem.

JkDI57Z

Ubrania dla każdego z nas znaczą co innego. Cały świat ciśnie przed siebie osiągając coraz mocniejsze dopasowanie ubrań względem ciała i ani myśli się zatrzymać. Paru designerów co prawda próbuje odwrócić trend, ale jest tego póki co i – na szczęście – mizerny skutek. Myślę, że by zmienić tak mocny trend trzeba minimum kilku światowej klasy projektantów chcących nieco odmienić nasz świat. Japończycy jednakże skierowali się w zupełnie inną stronę – w stronę skrajnie luźnego ubioru łączonego ze sportowym obuwiem. Coś zupełnie odmiennego niż rozwiązania, które przewiduje nasza kultura, bardzo ciekawe.

Spojrzenie na modę ze strony drugiej półkuli – zobaczcie sami! Wartym odnotowania faktem jest to, że zestawienia użyte w tymże albumie pochodzą ze strony, na którą ubrania wrzucają normalni ludzie, nie są to zrzutki z gazetek reklamowych. Zwróćcie uwagę na buty.

 

Inspiration Album: Fun New Balance Fits From Japan

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *