KONKURS, wygraj wyjazd do Monaco lub prezent od Stock Prestige!

Krótka notka, wiele radości :) i DWA konkursy!

Konkurs #1

Byliście może kiedyś w Monako albo chcielibyście się tam znaleźć? Ja to miasto uwielbiam i choć tylko „wirtualnie”, to jednak doceniam jego uroki. Tak więc z ogromną i niekrytą chęcią zapraszam Was na JUTRZEJSZY WIECZÓR (7.05.2016) od 20:00 na konkurs na Fanpage’u firmy Stock Prestige. Nagrody przygotowała firma Stock Prestige wraz z Łukaszem Jakóbiakiem (20m2), a nagrody, oj…nagrody warte polecenia, a główną, jak zapewne się zaczynacie domyślać, jest wyjazd do luksusowego Monako – i to ta nagroda wprost skradła moje serce. By wygrać wystarczy aktywnie uczestniczyć w rzeczonym jutrzejszym wydarzeniu w postaci Streamu o 20:00 i zgarnąć przeznaczone dla Was przez los nagrody, nic prostszego, w końcu co jest pisane to się wydarzy :) Zapraszam!

Wpis sponsorowany

13138817_1157139807642523_5534406724185724182_n

KONKURS #2!

Mam dla części dorosłych (+18) czytelników pewien konkurs, zorganizowany wspólnie z marką
Stock Prestige, który mam nadzieję wielu z Was zainteresuje. Do wygrania, co oczywiste na Casualism.pl, jest paczka od Stock Prestige z wysokoprocentową zawartością 😉 A że nadchodzi lato i najlepszy czas na kulturalne spożycie alkoholu to nic tylko spróbować, wygrać, spożyć!

Co masz zrobić?

Polub TEN WPIS NA MOIM FACEBOOKU, oraz polub Fanpage Stock Prestige – to upoważnia do konkursu
W komentarzu pod wpisem TUTAJ NA FACEBOOKU lub tutaj opisz mi (możesz ze zdjęciami) jak wygląda Twoje wymarzone spożywanie wódki od Stock Prestige.

Powodzenia, życzę wygranej!

Adrian / The-Bigwig

Casualism Moda Męska Blog

KONKURS, wygraj wyjazd do Monaco lub prezent od Stock Prestige!
5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT