Koszula flanelowa, flanela - Casualism Blog Moda Męska Koszula flanelowa, flanela - Casualism Blog Moda Męska

Koszula flanelowa RAZ

Koszula flanelowa – Casualism Blog Moda Męska

A dzisiaj koszula flanelowa w wydaniu moim. Wpis w temacie NIEDAWNO PORUSZANYM, zdecydowanie zestaw, który tym razem prezentuję nosi miano casualu absolutnego, więc na środek tygodnia zestaw jak znalazł. Całość w bardzo jednolitym stylu.

1 3 2

Idąc od góry. Kraciaste koszule flanelowe to jedna z ciekawszych rzeczy w mojej garderobie i mimo faktu, że na razie nie planuję jej powielania – to z istniejących egzemplarzy lubię tworzyć ciekawe zestawienia. Dzisiejsza kolorystyka jest beżowa, więc by dopełnić zestawu jako drwal-look postanowiłem o zastosowaniu rzeczy do nich pasujących. Po kolei.

4 5 6

Pod koszulą – biały t-shirt, więc niepobierająca atencji część ubioru, która pasuje prawie zawsze, prawie wszędzie.

7 8 9

Na nogach spodnie. Tym razem jasne, ale zwężone (mniej niż prezentowane zazwyczaj tutaj spodnie) przeze mnie 501-ki, których sprana kolorystyka pasowała mi do tego zestawu, tak jak i dopasowanie właśnie.

10 11 12

A na stopach widzicie buty, które prezentowałem bardzo dawno – ale teraz będą ze względu na sprzyjającą im pogodę widywane coraz częściej. Klasyczne desert shoes z podeszwą z tzw. krepy. Jak to mówią Amerykanie – my go-to boot.

13 14 15

 The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Koszula flanelowa RAZ
4 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT