Koszula flanelowa RAZ

Koszula flanelowa – Casualism Blog Moda Męska

A dzisiaj koszula flanelowa w wydaniu moim. Wpis w temacie NIEDAWNO PORUSZANYM, zdecydowanie zestaw, który tym razem prezentuję nosi miano casualu absolutnego, więc na środek tygodnia zestaw jak znalazł. Całość w bardzo jednolitym stylu.

1 3 2

Idąc od góry. Kraciaste koszule flanelowe to jedna z ciekawszych rzeczy w mojej garderobie i mimo faktu, że na razie nie planuję jej powielania – to z istniejących egzemplarzy lubię tworzyć ciekawe zestawienia. Dzisiejsza kolorystyka jest beżowa, więc by dopełnić zestawu jako drwal-look postanowiłem o zastosowaniu rzeczy do nich pasujących. Po kolei.

4 5 6

Pod koszulą – biały t-shirt, więc niepobierająca atencji część ubioru, która pasuje prawie zawsze, prawie wszędzie.

7 8 9

Na nogach spodnie. Tym razem jasne, ale zwężone (mniej niż prezentowane zazwyczaj tutaj spodnie) przeze mnie 501-ki, których sprana kolorystyka pasowała mi do tego zestawu, tak jak i dopasowanie właśnie.

10 11 12

A na stopach widzicie buty, które prezentowałem bardzo dawno – ale teraz będą ze względu na sprzyjającą im pogodę widywane coraz częściej. Klasyczne desert shoes z podeszwą z tzw. krepy. Jak to mówią Amerykanie – my go-to boot.

13 14 15

 The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Koszula flanelowa RAZ
4 z 5 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

17 Comments

 1. zbychu Reply

  Super, ten las za tobą jeszcze podkreśla, że właśnie wracasz po rąbaniu drewna.

  To nienachalne dopasowanie i kolor spodni świetnie tu pasuje. Ogólnie bardzo fajnie 🙂

  Pytanie czysto techniczne, twarzy się pozbywasz w postprodukcji czy zdjęcia są Ci robione bez głowy?:)

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Dzięki za opinię, to raz. A dwa – zdjęć nie da się dobrze wykadrować „z ręki”, więc usuwam nadmiar w programie graficznym 😉

 2. Rubus Reply

  No tak Bigwigu, muszę niestety, tak niestety, przyznać punkt kolegom komentującym. Brakuje siekiery … W zasadzie bardzo „roboczy” set prezentujący się jako free style (przepraszam za wtrącenia anglojęzyczne ale jakoś tak wychodzi :). Moim zdaniem trochę do casual to jest dalekie i w formie i w wyrazie. Aczkolwiek w doborze kolorystycznym jest OK. Pewnie w komforcie również. Ale bywało o wiele lepiej. Pozdrawiam serdecznie.

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Rubus, tak niestety bywa że jeden z zestawów podbija serce, a już inny całkiem odwrotnie. Cenię sobie Twoje zdanie, odmienne ale kulturalnie wyrażone. Dzięki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *