Koszula jeansowa i jeansy - Casualism Blog Moda Męska Koszula jeansowa i jeansy - Casualism Blog Moda Męska

Koszula jeansowa i jeansy

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Koszula jeansowa i jeansy ?!

Wszyscy wiemy doskonale, że łączenie jeansu z jeansem powoduje pewną dość sporą problematykę. Uniknięcia efektu przerysowania, efektu tak często spotykanego 10-15 lat temu i mimo, iż sam w tych latach ledwo kończyłem gimnazjum – to te „przebrania” pamiętam tak dobrze jak ówczesne oceny.

1 2

Chodzi o typowe i dla niektórych wprost „topowe” zestawienie polegające na katanie jako warstwie górnej oraz jeansach w zbliżonym odcieniu jako warstwie dolnej. Jak uniknąć efektu przerysowania? Zastosować jeans w różnych odcieniach.

3 4

Koszula, jaką dzisiaj mam na sobie wyróżnia właśnie odcień granatu w zupełnie innej barwie i jasności niż spodnie, które jak widzimy cechuje jeans mocno sprany. Kolorystyki, które różnią się od siebie choćby kilkoma tonami mogą ze sobą współgrać tworząc w efekcie ciekawy dla oka zestaw i warto właściwie tylko o tym pamiętać. Połączenie jeansu będzie dobre ale wyłącznie wtedy, gdy obecne na nas duże rzeczy będą różnić się jak najbardziej kolorem lub odcieniem.

6

Sama koszula to widziany tutaj po raz pierwszy jersey, ale jedynie o kolorze i kształcie jeansu, co zdecydowanie pomaga w jej zestawieniu ze spodniami wykonanymi z jeansu prawdziwego. Lekka, wygodna koszula na lato. Pod spodem lniana koszulka od H&M.

Na nogach oczywiście jeansy marki Levi’s, które to użytkuję w lecie stosunkowo często. Jasną kolorystykę spodni dżinsowych akceptuję właściwie tylko i wyłącznie w postaci takiej jak dzisiejsza.

8

Co zaś tyczy się zakupów. Na razie weszliśmy z impetem w strefę wyprzedaży i mimo sprzeciwu portfela zdecydowanie warto trzymać rękę na pulsie szukając kolejnych okazji. Osobiście uważam, że duże zakupy podczas wyprzedaży to zdecydowana oszczędność. Na stronie Kodów Rabatowych Couporando znajdziemy aktualnie trwające wyprzedaże i sporo programów dostosowanych typowo dla rzeczonej strony. Tutaj mamy kody rabatowe Sizeer, w której to kategorii najnowszy brzmi „30% na Converse”, a dzisiaj taki mamy zestaw! Jest także dodatkowa ciekawostka – zobaczcie stronę BUDAPESTER – będzie tam w pełni oryginalna i najwyżej usytuowana odzież – to wreszcie w Polsce. Warto śledzić!

A na stopach tym razem Converse, ale w wysokiej wersji High top. Ciężko o lepsze buty wysokie na lato niż te!

Koszula – Jack&Jones, ale korzystając z okazji – TUTAJ genialna promo na koszulę Levi’s.

Koszulka – H&M, len

Jeansy – Levi’s 511, TUTAJ w podobnej kolorystyce i na fajnej promocji

ButyConverse Chuck Taylor High Top

9 10

Jednocześnie zapraszam Was na konkurs!

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Koszula jeansowa i jeansy
4.97 z 61 ocen

    ADD YOUR COMMENT