Koszula z lnu - Casualism Blog Moda Męska Koszula z lnu - Casualism Blog Moda Męska

Koszula z lnu

Casualism Blog Moda Męska – Koszula z lnu

Uwielbiam len pod każdą postacią. Prezentuje typowym dla siebie splotem wakacyjne czasy i dni pełne słońca, jakkolwiek utopijnie by to nie brzmiało. Bywa również cholernie przewiewny, gdy jego splot jest luźny i letni – dokładnie taki jak ja mam dzisiaj na sobie. Koszula z lnu to element mojej letniej codzienności, gdy na górę muszę założyć coś „więcej” niż t-shirt.

koszula lniana koszula z lnu

Len to materiał piękny i cholernie wdzięczny. Podczas upałów idealnie odparowuje i przenosi z naszego ciała nadmierną wilgoć dając przy tym odczucie miłego i spragnionego przez nasze ciała chłodu. By to zobrazować – wyobraźcie sobie największy w tym roku upał, a obok Was stojący zimny napój w puszce – aż chętnie tę puszkę wziąć do ręki. To samo jest z koszulą lnianą – oplatająca nasze ciało zimna, aczkolwiek niezbyt miękka materia. Model, który mam na sobie to pełnia swobody, ma więc specjalne „coś” wystające z rękawów służące do ich utrzymywania w podwiniętej postaci. Nazwy niestety tego nie znam, ot, wypustka materiałowa, jakiś pasek z dziurką 😀

lniana koszula

len koszula

Beżowy kolor koszuli jest na lato świetną barwą, choć osobiście nie gustowałem w takich przed laty. Uważałem, że zawsze lepszym wyborem będzie biel, ale nie zawsze. Biel bywa może i piękna, a jej wygląd jest nieporównywalny z niczym innym, ale beż radzi sobie świetnie, gdy nie chcemy „świecić” bielą na pół osiedla, a jednocześnie mieć na sobie coś jasnego, ale nie „białego”. Naturalnym odruchem jest? Beż.

męskie bransoletki bransoletki męskie

Na nogach spodnie. Fioletowe chino użytkuję stosunkowo rzadko i nie ubolewam nadmiernie nad tym faktem, ale tylko do czasu gdy tych spodni nie założę. Są tak wygodne, leżą tak dobrze, a ich kolor jest tak fajny, że naprawdę odczuwam ogromną chęć ich noszenia codziennie. Co ciekawe – ich nogawka jest na całej długości szersza niż wszystkie spodnie, które posiadam i jest w tym cel. Cel brzmi – pełnia swobody. Koszula jako wymięty luzak pasuje idealnie nie do wąskich rurek, a niewymiętych (byłoby tego zbyt dużo), ale do luźniejszych spodni z podwiniętą nogawką. Tak ma być, zestaw w stylu „chillout” pełną gębą.

spodnie chino

Na stopach sportowe buty z Zalando w zgaszonej beżem bieli. Świetne obuwie i jedyne do czego mogę się przyczepić to zbędny napiętek wykończony w zielonym kolorze. Można na to przymknąć oko, w końcu zestaw miał być wyluzowany 😉

białe trampki męskie

Jako akcesoria to wiadomo – moje ukochane bransoletki z drewna. Mimo faktu, że posiadam ich tylko kilkanaście – naprawdę nie mam chęci na więcej. Parę tygodni temu przeszła mi myśl zakupienia wielu modeli, ale…po przemyśleniu sprawy stwierdziłem, że sensu nie ma. Wszystkich kilkunastu na nadgarstki i tak naraz nie założę.

Koszula – Podobna TUTAJ i to na bardzo fajnej przecenie, w dodatku z fajnego połączenia lnu z bawełną. Moim zdaniem warto brać.

Spodnie – Morris, Podobne TUTAJ w jaśniejszym, nieco spranym odcieniu oraz TUTAJ w nieco innej, równie ciekawej barwie.

Buty – Zign, Podobne TUTAJ na przecenie 35%, warto chociaż zobaczyć.

spodnie męskie chinos

Adrian / The-Bigwig

Casualism Blog o Modzie Męskiej

Koszula z lnu
4.81 z 21 ocen

    ADD YOUR COMMENT