Marynarka z szortami RAZ - Casualism Blog Moda Męska Marynarka z szortami RAZ - Casualism Blog Moda Męska

Letni. Pierwszy letni – marynarka z szortami

Casualism – Moda Męska Casual – Marynarka z szortami

Siemajcie

Pierwszy letni zestaw i na ogień idzie marynarka z szortami. Dzisiaj było mi gorąco. Tak więc jest zestaw przygotowany na to, jakże podniosłe w świetle ostatniej, syfiarskiej pogody wydarzenie.

5
3
2

Mam na sobie nową marynarkę lniano-bawełnianą. Rewelacyjne połączenie, tego mi było trzeba. Dzięki kolorystyce i materiałowi na myśl przywodzi wyłącznie upalne dni. Zero konstrukcji, nigdzie. Dzięki swej kusości i mocnemu dopasowaniu mogę ją bezpardonowo użytkować razem z szortami, nie przyćmiewa ich a fajnie z nimi współgra. Mogę z jej zalet także korzystać przy długich spodniach, oczywista sprawa. Garderoba rozpaczliwie wymagała takiej właśnie marynarki, dostała co chciała. Shibuya People, kupiona w TK Maxx.

4

10

9

Pod spodem zwykły, luźny i mocno przewiewny t-shirt. Na taką pogodę przy marynarce zakładam zdecydowanie luźny t-shirt niż koszulę, czy koszulkę polo.

 

Na nogach spodenki. To także element wart poświęcenia paru zdań. Otóż. Nadruki, które widzicie na spodenkach wykonałem w ubiegłe lato własnoręcznie. To jest efekt prac sposobem, który opisany jest w jednym z moich poradnikowych wpisów. Świetne spodenki, które użytkuję z niekrytą chęcią, wręcz pasją. Oryginalnie Gant.

15

13

12

 

11

1

8

Na stopach zwykłe „bambosze”. Jedne z wielu. Takie buty trzeba kupować na kilogramy, TK Maxx ma ich na pęczki.

14
6

A w tle wypad za miasto z narzeczoną i psem. Fajnie spędzone chwile.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Letni. Pierwszy letni – marynarka z szortami
4.67 z 3 ocen

    ADD YOUR COMMENT