Loungin’ – Ciepły Sweter

Casualism – Moda Męska Casual – Ciepły sweter

Lubię takie dni jak ten. Chillout, spokój, cisza i brak zajęć. Takie dni nastawiają niezwykle pozytywnie do otaczającego nas świata. A zdjęcia ukazują ten „lounging” w sposób bardzo adekwatny do otaczającej mnie wówczas pogody. Zdjęcia były robione „wieczorem”, koło 17, więc słońce ze swoim niskim położeniem uderzało w kadr pomarańczowym światłem, musiałem użyć pewnych filtrów by skompensować jego nadmiar. Mówi się, że minimalizm to siła. Ciepły sweter to główny aktor.
Czytaj dalej

Jako, że zestaw miał być wygodny, wybory mogę nazwać prostymi bo podjąłem je w minutach. Miał być miły w dotyku, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. Miał być miły dla oka, więc mocno dopasowany. Padło na wełniany sweter w najbardziej dopasowanym do mojego ciała fasonie. Kolor to piękny granat, ale na zdjęciach ze względu na wymienione, bardzo ciepłe światło realne kolory całkowicie się zatraciły.
Bransoletki to zestaw złożony z dwóch sklepów. Jeden to H&M, drugi Mollie.pl.

Na nogach spodnie chino w kolorze jesieni, więc pełnego beżu z natryskiem pomarańczowego słońca 😉

Buty to deserty, które chciałem dopasować kolorem do spodni i stworzyć zestaw na tyle „duo-tone”, żeby nie zaburzać go jakimikolwiek innymi kolorami niż dwa, niesamowicie neutralne.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Loungin’ – Ciepły Sweter
5 z 6 ocen