Marynarka w jodełkę! - Casualism Blog Moda Męska Marynarka w jodełkę! - Casualism Blog Moda Męska

Marynara nie sama – Marynarka w jodełkę

Cześć! – Marynarka w jodełkę.

Wykorzystując najnowsze trendy, a właściwie nie trendy, a opcje docieplenia swojego organizmu – natknąłem się na wiele ciekawych zdjęć obrazujących nowy dla mnie sposób pojmowania „ciepła”. Otóż na marynarkę zakładamy kamizelkę…Jak wyszło, sami zobaczcie. Niestety, źle ustawiłem aparat. Jakość zdjęć to moja wina, zapomniałem się tym zająć przed ich wykonywaniem. Dlatego – mamy zarówno ziarno, jak i źle odwzorowaną kolorystykę…Jest dwukolorowo, stonowanie. Marynarka w jodełkę mam nadzieję Was zaspokoi 😉


Jest to stosunkowo niedawno wprowadzony na ulice patent, wylansowany oczywiście przez Blogi męskiej mody. Nie skopiowałem tego trendu – można powiedzieć, ze nigdy nie przypuszczałem, że tak można zrobić. Nigdy taki patent nie wpadł mi do głowy…

Mam na sobie więc kamizelkę pikowaną, wykonaną z matowej tkaniny. Zapinana na zatrzaski, bez zamków błyskawicznych. Co tu dużo mówić, ten fakt podoba mi się! Jest granatowa, więc pasuje wszędzie. Zwykłem nosić ją pod spodem marynarki, to był jej typowy żywot, docieplając niewidocznie mój tors. Teraz sprawy przybrały nieco inny obrót – i trafiła na marynarkę.

Marynarka to znana już tutaj wełniana jodełka. Wymieniłem jedynie guziki z plastikowych, na skórzane. Zdecydowanie lepiej, zdecydowanie przyjemniej. Taka mała rzecz, a cieszy – na prawdę polecam spróbować zmienić zwykły, plastikowy krążek, na kształtną skórę.

Pod marynarką sweter. Ciepły, w norweski wzór sweter czarnego koloru. Uwielbiam ciepło, które generuje i zdecydowanie jest jednym z moich ulubionych swetrów.

Na nogach z kolei jeansy, tym razem dość jasne i lekko przetarte. Postanowiłem je kupić bo jeansów tego typu nie miałem do tej pory. Ich kolor jest maksymalnie casualowy i zdecydowanie mi odpowiada. Są najbardziej dopasowanymi spodniami, jakie miałem do tej pory.

A na stopach buty ze skórzaną podeszwą. Nie wiem czy kiedykolwiek było mi bardziej ślisko niż w dniu robienia zdjęć… 😉 Niemniej, było mi bardzo ciepło i nie było potrzebne kolejne okrycie wierzchnie.

~The-Bigwig
Marynara nie sama – Marynarka w jodełkę
5 z 1 ocen

    ADD YOUR COMMENT