Marynarka dwurzędowa męska - Casualism Blog Moda Męska Marynarka dwurzędowa męska - Casualism Blog Moda Męska

Marynarka dwurzędowa

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Marynarka dwurzędowa

Wreszcie! Temperatura pozwala mi na zastosowanie moich ciekawszych części garderoby. Niczym niedźwiedź budzę się powoli z zimowego, dość ciasnego w kwestii garderoby snu. Czas zacząć z fajnego poziomu, mianowicie połączeń kolorów neutralnych, łatwych i prostych w użyciu. Dzisiaj więc marynarka dwurzędowa.

1 2

Na sobie jak widzimy mam granatową marynarkę dwurzędową, którą generalnie dopiero w ten dzień doceniłem, w końcu było to jej pierwsze wyjście. Cóż, po treningach stała się nieco bardziej opięta, ale mimo wszystko jej wygodę i komfort oceniam wysoko, choć myślę, że fakt ten w oczy niezbyt mocno się rzuca 😉 Rękawy podwinięte. Tak już zostanie, nie oddaję jej do przeróbek, uważam, że podwinięte rękawy współgrają z jej absolutnie nieformalnym charakterem.

3 4

Pod spodem zwykła koszula oxford w prążek biało niebieski, którą użyłem głównie ze względu na właśnie ten prążek. Brak było mi jakiegokolwiek wzoru, a że wszyscy znacie moje zamiłowanie do minimalizmu – to wybór padł na maksymalną prostotę.

5 6

7

Na nogach spodnie chino w kolorze piaskowego beżu. Zwęziłem je nieco, nieco skróciłem. Stały się zdecydowanie przyjemniejsze w użytkowaniu zarówno w kwestii fizycznej (wygodniej mi w spodniach wąskich) jak i psychicznej (nienawidzę swoich nóg w szerokich spodniach). Dalej pełny casual.

8 9

Stopy po raz pierwszy w tym roku otrzymały loafersy z Zary, które oj, są paskudnie wygodne. Brak skarpetek, a czemu? Bo na dworze 15 stopni, musiałem więc wykorzystać tę chwilę. Na nadgarstkach wreszcie bransoletki, które robią ten zestaw jeszcze ciekawszym w odbiorze.

10

Marynarka – Zara, Podobna

KoszulaPodobna

Spodnie (niestety, ciężko znaleźć spodnie z podszewką z tyłu nogawki) – Podobne

Buty – Zara

Poszetka – Christian Berg

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

 

Marynarka dwurzędowa
4.92 z 51 ocen

    ADD YOUR COMMENT