McZestaw – katana jeansowa

Witam! – Katana jeansowa

Casual jest moim zdecydowanie ulubionym stylem. Tym razem zestaw sprzed dobrych paru tygodni, dlatego za moimi plecami widzicie słońce i ciepłą (wizualnie) aurę. Cały post to troszkę zapchajdziura, bo miałem spore problemy z aparatem i czasem, jakim (nie-) dysponowałem. Post pochodzi z czasów kiedy zaczynałem przygodę z Blogowaniem. Ale lepsze życie na Blogu, niż jego brak. Dzisiaj katana jeansowa.

Mam na sobie kurtkę jeansową, katanę firmy H&M (L.O.G.G.). Bardzo fajnie się w niej czuję, choć jej „kusość” była dla mnie ciężka na początku do zaakceptowania. Teraz, po fakcie jej zakupu uważam, że krótka (bez przesady!) kurtka wydłuża linię nóg i robi z ciała to, co trzeba.

Pod kurtką na zdjęciu widzicie sweter – kardigan, również z H&M’u, który niedawno gościł na moim Blogu. Bardzo fajnie uzupełniał się z kurtką i pomimo grubego swetra, a wąskiej kurtki – połączenie było i przyjemne dla oka i dla mojego ciała. Zdecydowanie dobrze się czułem w tym ubraniu.

A pod swetrem koszula. Gdybym przypomniał sobie jaka…Czasami robię zdjęcia – po czym zapisuję je na dysku i wykorzystuję w inny dzień. W tej sytuacji oczywiście zapomniałem która koszula zdobiła mój tors. Na pewno button-down…
Pod szyją tzw. arafatka. Było wietrznie, a arafatka bardzo pasowała do zarówno mojego ubioru, jak i pogody jako całości.
Na nogach spodnie McGordon, które również niedawno gościły na Blogu ale w zdecydowanie innej stylizacji.

A na stopach deserty firmy Buffalo.

W szczegółach:
– Kurtka jeansowa H&M

– Sweter H&M
– Spodnie McGordon
– Buty Buffalo

~The-Bigwig
McZestaw – katana jeansowa
4 z 1 ocen

    ADD YOUR COMMENT