Męska inspiracja – KOLAŻ

Casualism Męska Moda – Męska inspiracja – KOLAŻE!

Dzisiaj sobotnim wieczorem mam dla Was niestety tylko jeden kolaż ze względu na chroniczny brak czasu. Jednakże jako człowiek uwielbiający moich czytelników z chęcią kontynuuję swoją „morderczą częstotliwość” dodawania wpisów i kieruję w Wasze dłonie kolejny. Dzisiaj rockowo, dawno tego stylu tu nie mieliśmy.

JA222J097-Q11@18.1

Duży kontrast w casualu

JA222J097-Q11@18.1

Casual rządzi się prawem…braku praw. Zdecydowanie to konwencja pozwalająca na szaleństwo w ubiorze, a wiele kwestii uchodzi tu na sucho. Ciężko o sformułowanie „łamania zasad„, gdyż zasady te niejako nie istnieją. Użycie elementów z czerni na jednym biegunie, by na drugi włożyć biel to oznaka pełnej swobody, braku zasad. Jasne jeansy i czarna, bardzo „bad-boy” kurtka to pewnik męskiego stylu, w którym się osobiście lubuję. Ramoneska po zdjęciach prezentuje się bardzo korzystnie, zarówno w kwestii wizualnej jak i być może jakościowej. Duża ilość zamków, czerń, lekki połysk – brzmi smakowicie! Do tego jeansy, których kolor mnie zwalił z nóg, ujął mnie w pełnym znaczeniu tego słowa, absolutnie. Wyblaknięte, choć zupełnie nie błękitne. Ciężko mi ten kolor jakkolwiek sklasyfikować. Całość uzupełniają męskie w stylu akcesoria i koszulka, której styl spodobał mi się po Saint Laurentowych lookbookach. Zestaw jak dla mnie – idealny. Tylko pamiętajmy by białe Converse zaznały nieco życia, upokorzeń i idących za tym zabrudzeń, wtedy dopiero ich wygląd nabierze pełni swoich możliwości.

Kurtka / Koszulka / Spodnie / Buty / Naszyjnik

 

The-Bigwig

Casualism – Męskie Ubrania Blog

Męska inspiracja – KOLAŻ
4.9 z 7 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

6 Comments

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Też miałem z tą koszulką nieco zagwozdkę, ale zdecydowałem się na skrajną reprodukcję stylu SLP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *