Moda na jesień 2016 – Album

Moda na jesień 2016 – Album – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Powoli, powoli możemy zacząć szykować się na nadejście mojej ulubionej pory roku, mianowicie jesieni. Jest to jak dla mnie idealne połączenie fajnej temperatury, z nienachalnym słońcem i brakiem śniegu. Żyć nie umierać. Dzisiejszy wpis to może służyć lekkiemu zagłębieniu się w temat jesieni przez ciekawe i godne naśladowania stylizacje. Taki przedsionek, ot, moda na jesień 2016. Zobaczcie, zdjęć jest dosłownie mnóstwo!

7s732qy

Temat jesieni na Casualism powróci jeszcze niejednokrotnie pod wieloma postaciami i myślę, że nikt z Was nie będzie niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Zdecydowanie polecam zainteresowanie się nadchodzącą porą roku już zawczasu, by po upływie lata nie być zrezygnowanym, poirytowanym gościem. Bez ubioru adekwatnego do pogody 🙂 Zapraszam wszystkich na poniższy album i sugeruję, byście każde zdjęcie obejrzeli na tyle dokładnie, na ile się da. Z praktycznie każdego zestawienia, które początkowo może wywoływać na nas średnie emocje można wyciągnąć genialny detal. Detal, który z chęcią możecie zastosować w swoim życiu.

Adrian / The-Bigwig

Moda na jesień 2016 – Album – Casualism Blog Moda Męska

Moda na jesień 2016 – Album
4.9 z 30 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

11 Comments

  1. Blogozo Reply

    Oby pogoda nadal nam dopisywała tak jak teraz 🙂 wcale nie czuję się na siłach by zacząć się już ubierać w swetry 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *