Ostre neonowe rzeczy? Tak, w postaci kurtki. ALBUM!

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Ostre neonowe rzeczy? Tak, w postaci kurtki. ALBUM!

Dzisiaj krótki wpis, który mam nadzieję wielu z Was oceni jako ciekawą odskocznię od zazwyczaj widywanych tutaj zarówno albumów, jak i stylizacji czy poradników. Osobiście bardzo mocno cenię sobie różnorodność, a że w oczy wpadło mi kilka ciekawych zdjęć to z chęcią pokażę Wam powiązany z nich album. Tak więc czy ostre neonowe rzeczy równają się ostrym kolorom? Nie!

vp76mkrg

Poniższym album mimo iż niegruby, to jednak mam nadzieję dla większości będzie o tyle ciekawy, że otworzy oczy na „odmienność” w ubiorze jakakolwiek by ona nie była. Streetwear w pełnej krasie, zobaczcie sami!

Mini-Inspo Album- Statement Pieces, Souvenir Jackets/Bombers, Loud Outerwear

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Ostre neonowe rzeczy? Tak, w postaci kurtki. ALBUM!
4.8 z 13 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

  1. KK Reply

    Wie ktoś gdzie i czy jest jeszcze dostępna kurtka z głównego zdjęcia(ta różowo-czarna bomber jacket)? Jak wyszukuję obrazem to wyskakuje tylko ten blog. Ktoś coś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *