Podwinięte nogawki – Album

Casualism – Moda Męska Casual – Podwinięte nogawki

Dzisiaj zobaczcie jak realni użytkownicy internetu (w większości) prezentują podwinięte nogawki – i ukazują ten, jakże ciekawy akcent lata i ciepłych dni. Sam podwijać nogawki wprost uwielbiam, a tutaj w albumie dostępnych jest też wiele ciekawszych wariacji tematu i niektórzy pokazują niespotykane w efekcie podwinięcie szerszych nogawek. Generalnie potraktujcie ten wpis jako miły dla oka sposób na wzmocnienie Waszych chęci podwijania i prezentowania ludziom tak kostek, jak i grubych skarpet. Ale to już w albumie.

Rolled up pants

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Podwinięte nogawki – Album
5 z 7 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

  1. Piotrek Reply

    Widzę , ze przewinęły się Nike killshot II 🙂 swienie sprawdzają się do pominiętych nogawek i szortow.
    Sam mam pare, świetne buty do casualowych stylizacji, które są naprawdę mega wygodne. Swoje musiałem ściągać jakieś 1,5 roku z ebay’a. W Polsce niestety mam ten problem, ze w większości sklepów, zwłaszcza w dużych centrach handlowych jest wszędzie to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *