Raperski styl na fotkach

Raperski styl na fotkach – Casualism Blog Moda Męska

Wiecie, że uwielbiam różnorodność. Podziwiać styl, którego nigdy nie użyję w swoim życiu, poznawać nowinki w świecie, do którego nigdy nie wejdę, a także cieszyć się z takich wyborów, które wprowadzają do mojego świata nieco orzeźwienia mimo zupełnej odmienności od mojego prywatnego stylu ubioru. Zobaczcie koniecznie cały album, a w nim raperski styl na fotkach. Ale tym razem na zdjęciach nie będzie guru modowej sceny raperskiej, a inni raperzy – ci dobrze znani, lecz jednak nie słynący ze swojego stylu. Wyraźcie koniecznie swoje zdanie!

raperski styl ,styl rap, raper styl, styl rapera, styl hiphop, styl hiphopowy, hip hop styl

No cóż, ostatni miesiąc był dla mnie urwaniem głowy i rykoszetem dostał także mój Blog. Siłą rzeczy czasami trzeba poświęcić jedno dobro na rzecz drugiego i zyskać tym o wiele więcej, niż sam mógłbym się spodziewać 🙂 Więc cały ubiegły miesiąc mimo, iż na blogu „martwy”, to jednak bardzo efektywny w przypadku mojego realnego życia. Aby jednak nie zanudzać, omówmy co nieco na temat poniższego albumu.

raperski styl ,styl rap, raper styl, styl rapera, styl hiphop, styl hiphopowy, hip hop styl

Po pierwsze – styl ukazany na fotkach jest różnorodny i w większości przypadków bardzo ciekawy. Wszyscy raperzy mają swoje własne upodobania (lub stylistów) i ciężko oprzeć się wrażeniu, że outfity są przemyślane w najmniejszych szczegółach. Wymaga tego od nich pozycja społeczna. Są obserwowani przez miliony fanów, czujne oko kamery wychwyci każdą nieprawidłowość, a poszczególne wybory odbijają się szerokim echem w mediach.

Skończyły się czasy, że raper musi mieć na sobie dwa kilogramy złota, pełnoprawny zegar zawieszony wokół szyi i czerwone hi-topy. Teraz jest inaczej. Zapraszam na poniższy album!

Rappers that are not Asap or Kanye

Adrian

Raperski styl na fotkach – Casualism Męska Moda Blog

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. Krzysiek Reply

    No, to zdecydowanie nie jest to, co pierwsze przychodzi na myśl, gdy mówimy o raperskim looku 😀 Naprawdę, niektóre z tych stylówek są świetne, a wszystkie – przemyślane. Ale to dowodzi, jak zmieniła się pozycja rapu i tego, jak jest odbierany przez otoczenie… i samych raperów. Ciekawe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *