Rozwiązanie konkursu WAHL – WYNIKI

Rozwiązanie konkursu WAHL – WYNIKI – Casualism Męska Moda Blog

Nadszedł dzień, który dla dwóch osób będzie jednym z fajniejszych w całym tygodniu – dwie osoby otrzymają świetne, elektryczne maszynki do golenia. Otrzymanie czegoś w zamian napisania paru słów jest świetną nagrodą – a ja by nie zanudzać spieszę z wynikami!

DSC06843

Wybór zwycięzców jak to zwykle bywa – nie był łatwy. Konkursy, w których startuje sporo osób mają to do siebie, że niestety ale istnieje duża szansa, że wybór konkretnych odpowiedzi przyprawi o ból głowy. Tak było i tym razem – odpowiedzi daliście mi naprawdę świetne i bardzo się cieszę, że mogłem je przeczytać. Frekwencja dopisała, a ja zapraszam na poniższe wyniki końcowe!

Danuta

Mój, a właściwie nasz przypadek jest mega ziemski i prosto z życia. Nie będę kolorować, nie będę ubierać w piękne słowa, nie będę ściemniać, ponieważ napiszę prosto z serca. Od blisko czterech miesięcy dojeżdżam do szpitala, gdzie przebywa mój sparaliżowany niepełnosprawny mąż. Każdego pięknego, letniego, ale smutnego dnia, opiekuję się mężem, wykonując sporo czynności opiekuńczo- pielęgnacyjnych. Jedną z nich jest golenie bliskiego maszynką tradycyjną tzw jednorazówką. Zajmuje mi to sporo czasu, gdyż muszę być bardzo ostrożna, by nie skaleczyć skóry, a po drugie całe to nakładanie żelu do golenia, wody i czekanie aż zarost cokolwiek namięknie, wyczerpuje moje nerwy i stres. Mając natomiast tak genialną maszynkę elektryczną Firmy Wahl, zdecydowanie rytuał golenia byłby ciekawszy, spokojniejszy i co najważniejsze super wygodniejszy.
Wszystkim zainteresowanym życzę powodzenia 🙂 a Adrianowi dziękuję za fajny i ciekawy konkurs, zresztą nie pierwszy i zapewne nie osdtatni, pozdrawiam 🙂

Danuta, życzę żeby wszystko ułożyło się po Twojej – i Waszej – myśli. Bardzo ciężko czytało się taki komentarz, jestem mimo mojego wyglądu raczej empatycznym człowiekiem i potrafię postawić się na Twoim miejscu. Tym samym cieszę się, że maszynka będzie mogła pomóc Wam w codziennej, ciężkiej egzystencji. Zapytacie – czy mam pewność, że ten komentarz był prawdziwy? Tak, tak chcę myśleć. Są ludzie, którzy byliby w stanie dla maszynki „poświęcić” ojca, ale tutaj tego nie czuję. Czuję za to pewność, że to prawda najprawdziwsza i obym się nie mylił. 

Życzę rychłego powrotu do zdrowia.

Mikołaj

Dlaczego elektryczna golarka jest lepsza w moim wypadku niż tradycyjna maszynka? Przede wszystkim ogromnym plusem są ostrza, praktycznie zawsze mam możliwość się ogolić, co w przypadku maszynki tradycyjnej gdy zapomnę kupić żyletki, jest niemożliwe. Kolejnym plusem jest możliwość przewozu maszynki elektrycznej samolotem w bagażu podręcznym. Ktoś powie, że mogę kupić żyletki na miejscu, ale na pewno ktoś kto lata na różne ważne konferencje i czasem ma spotkanie zaraz po przylocie, doceni możliwość udania się do lotniskowej toalety i ogolenia się, bez smarowania twarzy pianką do golenia, bez ryzyka zacięcia. No i ostatni plus to niewątpliwa wygoda i szybkość wykonania zadania – wchodzę do łazienki, włączam maszynkę, golę się i gotowe, brak w tym przypadku całej „ceremonii” jak w tradycyjnym goleniu.

Mikołaj dobrze opisał tutaj kwestię praktyczności maszynki oraz swoją sytuację, w której skorzysta z jej mobilności i oferowanego komfortu. Zarówno praktyczność jak i komfort to dwie bardzo ważne sprawy przy męskim goleniu i cieszę się, że Mikołaj do tej sprawy właśnie tak podszedł. Głównie z tego względu, że te dwie kwestie są najbardziej uwydatnione przy maszynce elektrycznej. Do jednego się przyczepię – „wchodzę do łazienki” – nie ma takiej potrzeby. Maszynka elektryczna ma to do siebie, że ucinane włoski „wciąga” do wnętrza więc golić się można przed komputerem lub filmem w telewizji – a na nas nie spadnie ani jeden włos 🙂 Pamiętaj tylko o czyszczeniu wnętrza!

Maszynka do golenia, maszynka do strzyżenia, maszynka elektryczna, elektryczna golarka, golarka elektryczna, męska golarka, do golenia maszynki

Zwycięzców proszę o jak najszybszy kontakt z adresu mail podanego w komentarzu celem ustalenia szczegółów dostawy 🙂

 

Przeczytaj koniecznie ->  Dobry ekspres ciśnieniowy do domu - jaki ekspres kolbowy używam?

Adrian / The-Bigwig

Rozwiązanie konkursu WAHL – WYNIKI – Moda Męska Blog Casualism

Rozwiązanie konkursu WAHL – WYNIKI
5 z 10 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *