Styl preppy – Album

Casualism Blog Moda Męska – Styl preppy

Czasami człowiek ma niezwykle mocną chęć dokonania odskoczni od codziennego stylu. Taką odskocznią od ciemnego, szarego i czarnego stylu Bigwiga jest styl preppy – który wprost uwielbiam, ale wyłącznie czasami, w dodatku zwykle nie na sobie, a na zdjęciach. Dzisiaj zostawiam Was z długim i ciekawym albumem prezentującym rzeczy tego typu. Styl preppy w pigułce.

8txR1SF

Jak zobaczycie wszystkie zestawienia są możliwe do odwzorowania „w życiu” i raczej nie przysporzą problemów innych niż wymóg odwagi. Bo styl ten odczuwam jako zdecydowanie odważniejszy niż styl, przykładowo, rockowy. Ale zobaczcie najpierw zdjęcia, później czas na moją, absolutnie subiektywną opinię.

Spring

Jak ja oceniam ten styl? Zdecydowanie jest ciekawy, ma historię i na pewno wywołuje duże zdziwienie na ulicy. Jednakże moje wrażenia są różnorakie, bo styl preppy i wielokolorowe ubrania kojarzą mi się z dużym przestylizowaniem, szczególnie gdy użyte zostaną elementy wzorzyste, kolorowe i rzucające się w oczy zarazem. Następuje wtedy pewnego rodzaju przesyt i uczucie sporej sztuczności, szczególnie gdy noszący ten ubiór mężczyzna „z twarzy” wykazuje absolutny brak związku charakteru z ubraniem. Jeśli więc taki styl lubimy – nośmy, ale wyłącznie gdy czujemy się w nim na tyle pewnie, że odwiedzimy w nim praktycznie każde miejsce bez odczucia „bycia na świeczniku„.

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Styl preppy – Album
5 z 8 ocen

    ADD YOUR COMMENT