Sweter kaszmirowy i spodnie w kant

Casualism Blog Męska Moda – Sweter kaszmirowy i spodnie w kant

Dzisiaj mam dla Was zestaw stylizacyjny w stylu smart-casual. Mamy więc sweter kaszmirowy, do tego wełniane spodnie w kant. Dawno na Casualism nie było zestawów choćby lekko powiązanych ze stylem formalnym. Zacznijmy lekko, zacznijmy zwiewnie 😀 Zobaczcie sami!

Sweter kaszmirowy i spodnie w kant Sweter kaszmirowy

Jako warstwa górna w dniu robienia zdjęć służył sweter w świetnym dla mnie kolorze i fasonie. Czemu beż, którego notabene nie lubię? Bo w przypadku swetrów biel bywa zbyt nachalna. Beż i kolory określane przez sklepy jako „naturalne” są przystankiem idealnym. Co zaś do marki. Wyroby Dutti nie są może jakości „światowej”, ale w porównaniu do marek oferujących tańsze wyroby czuć pewną różnicę. Szczególnie w materiale. Prezentowany dzisiaj przeze mnie sweter jest w części kaszmirowy, co czuć w dotyku natychmiastowo. Reszta to czysta wełna. Świetny zakup.

Sweter kaszmirowy i spodnie w kant Kaszmirowe swetry

Jako spodnie nieco aktualnie przyciasne spodnie od Tiger of Sweden. Problem nabierania masy podczas treningów mocno dotyka ubiór, o czym wiedzą czytelnicy bywający na siłowni i „masujący” w zimie. Różnice obwodów siegające dobrych kilku centymetrów czy to w udzie czy w pasie skutkuje natychmiastowym obniżeniem komfortu i pogorszeniem efektu wizualnego. Nie ma jak tego stanu rzeczy przeskoczyć, to trzeba zaakceptować.

Wysokie trzewiki męskie

Na stopach trzewiki od Yanko, które myślę że podczas nadchodzącej zimy i jesieni będę często użytkował w pewien dość ciekawy sposób. Nie będę o nie dbał, nie będę ich kremował ani natłuszczał. Będę w nich chodził i chodził. Będą jedynie spoczywać na prawidłach i czasami będę je lekko przecierał szmatką by usunąć zanieczyszczenia. Ciekaw jestem efektu, bo dotychczas buty te oceniam jako absolutnie niezniszczalne. Takie, o które nie bałbym się użytkując jako wojskowe kamasze.

Sweter – Massimo Dutti, Podobny np. TUTAJ lub TUTAJ

Spodnie – Tiger of Sweden, Podobne TUTAJ 

Buty – Yanko, Podobne TUTAJ

SWETER  /  SPODNIE  /  BUTY

Styl smart casual Sweter kaszmirowy i spodnie w kant

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Sweter kaszmirowy i spodnie w kant
4.75 z 12 ocen

    ADD YOUR COMMENT