Ubrania na zimę 2015 – Inspiracyjny album

Casualism Blog Męska Moda – Ubrania na zimę 2015 – Inspiracyjny album

Jedne z niewielu grubych rzeczy, które nam się podobają to moje albumy oraz wypchane do cna portfele i konta bankowe 😉 Kont i portfeli wypchać Wam nie mogę mimo, iż bym chciał, ale zaserwować album, którego zdjęcia komponują się wprost w księgę – już jak najbardziej! W dzisiejszym albumie prezentuję Wam ubrania na zimę, więc zapraszam Was wszystkich na album inspiracyjny z mnóstwem zdjęć. Zdecydowanie polecam!

NwvgecL

Cóż, ciekawy lookbook 😉 Nigel Cabourn Everest Parka

Sam zimę polubiłem od czasu gdy ciepłymi ubraniami umiem skorzystać z jej zalet likwidując ogromną wadę – odczucie zimna. Osobiście zimno mnie paraliżuje, likwiduje chęć wstawania z łóżka i zabawy na śniegu i analogicznie do upałów w lecie ciężko mi przywyknąć do tak skrajnych temperatur niezbyt przyjemnych dla ludzkich ciał. Optymalna temperatura z zewnątrz dla mnie oscyluje myślę wokół magicznej piętnastki z ewentualnym odchyłem w dół. Niemniej album, który przyjdzie Wam obejrzeć powinien sprawić radość, że również zimą gdy cyfra (lub liczba) poprzedzona jest małym minusikiem można cieszyć się z ubioru. Zobaczcie o czym mowa!

Layers + Textures

Jesteśmy po albumie bogatsi o wiedzę i ewentualne inspiracje. Czy zima spędza Wam może sen z powiek w sposób skrajnie negatywny czy też cieszycie się na jej nadejście? Jakie są Wasze odczucia co do zimnej analogii lata? Mam wrażenie, że wraz z bardzo dużą ilością ciepłych kurtek i płaszczy w tym sezonie ciężko będzie się denerwować na pogodę. Przechadzając się po galeriach zauważyłem, że trend docieplania ciał wpadł do naszych sklepów na stałe 😉

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Ubrania na zimę 2015 – Inspiracyjny album
4.9 z 18 ocen
Przeczytaj koniecznie ->  Wysokie buty - Dwa albumy - Wolverine i Red wing

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *