Warto kupić #2 – Kurtka Bomber z Pull & Bear

Casualism.pl – Moda Męska Casual – Kurtka Bomber

 

Dzisiaj pokażę Wam jedną z części garderoby, której zakup (jeśli nie macie podobnej) powinniście dokonać5711516401_w_2_1_2.

KLIK

Kurtka bomber to moim zdaniem jedna z najlepszych rzeczy służących jako okrycie wierzchnie na przejściową pogodę. Pasuje do wszystkiego, łatwo dobrać jej akompaniament i spowodować, że cały zestaw zostanie niezwykle pozytywnie odebrany. Cechuje ją luźny krój, ściągacze przy wylotach rękawów, na dole kurtki, oraz jako niejako wariacja kołnierza.

Oczywiste jest to, że jedna kurtka nie ma prawa służyć nam przez cały rok – ustępując miejsca to cieńszym, to nieco grubszym. W sklepie Pull & Bear widzimy dość ciekawą wariację tej kurtki. Wszelkie kwestie typowe dla kroju tej kurtki zostały dość dobrze zachowane i ten egzemplarz mogę polecić, także z powodu użytego materiału oraz konkretnie niskiej ceny, która w jej przypadku stoi moim zdaniem na naprawdę niskim poziomie. Co mi się w niej nie podoba? Kolorystyki – brakuje mi kilku dla mnie absolutnie ulubionych.

5711516401_w_2_2_2

 

LINK do strony sklepu

Krój – REGULAR. Uwaga. Szeroka w rękawach, krój luźny5711516401_w_2_3_2

Materiał – 75% bawełna, 25% nylon

Cena – 69,90 zł

 

Casualism – Moda Męska Casual

The-Bigwig

Warto kupić #2 – Kurtka Bomber z Pull & Bear
4 z 1 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *