Warto zobaczyć #3 – Styl Distressed

Casualism – Moda Męska Casual – Styl Distressed

Dzisiaj planowałem by pokazać Wam jeden z ciekawszych albumów znalezionych w czeluściach internetu – styl distressed. Ten traktuje na temat rzeczy mocno zużytych, znoszonych i ot – wyglądających na użytkowane. Jak oceniacie ten styl? Można nazwać go stylem „distressed”, któremu z resztą przyklaskuję jeśli rzeczy z tego typu zużyciem są zużyte przez właściciela, a nie przez maszyny w fabryce.

Worn

 The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Warto zobaczyć #3 – Styl Distressed
5 z 1 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. Peat Barleys Reply

    Niestety lub na szczęście pięknie starzeją się tylko rzeczy porządne. Niestety, bo takie kosztują. Na szczęście, bo zakup spłaca się latami. Najbardziej lubię to w denimie i skórze, ale jeszcze poczekam zanim posiadane przeze mnie ubrania nabiorą takiego charakteru. Nie narzekam, oczywiście ;). Teraz też wyglądają świetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *