Wyprzedaże letnie 2016 – 2 zestawy w 4 cenach!

Wyprzedaże letnie 2016 – Casualism Blog Moda Męska

Zapewne każdy z nas dobrze wie, że najlepszą porą na zakupy jest moment, gdy producent lub sprzedawca przecenia swoje produty, dając nam tym samym niższą cenę zakupu. Ceny wyjściowe dla wielu z nas są zdecydowanie zbyt wygórowane, ale przy wyprzedaży – możemy sobie na nie pozwolić, realizując zarówno swoje marzenia, jak i ulepszając swoją garderobę, sukcesywnie co pół roku. Dzisiaj wyprzedaże letnie 2016 na praktycznych przykładach, niespotykanych nigdzie indziej.

Wyprzedaże – co to jest?

Wyprzedaże to sprawa dla większości z nas na tyle oczywista, że nie wymaga konkretnych wyjaśnień, w końcu kto z nas nie spotkał się z przekreśloną wyższą ceną i lepiej wyeksponowaną ceną nową – niższą? Każdy. Każdy także padł ofiarą szału zakupowego i mocno przepłacił za przecenioną rzecz. To coś, czego musimy unikać i nie dać się zwieść, w końcu producent chce zarobić niezależnie od oferowanych cen, więc nierzadko także na rzeczach przecenionych o 80%, co słusznie mówi nam wiele o jakości danej marki. Na wyprzedażach producent chce wyzbyć się reszty swojego sezonowego asortymentu oferując przy tym niższą cenę i jak najlepszą promocję w mediach czy na billboardach. Dla nas – wyprzedaże to świetny czas.

Moje spojrzenie na wyprzedaże:

Uważam, że lepszą informację i spojrzenie na praktyczne ceny wyprzedaży otrzymacie poprzez dobre podejście do tematu – praktyczne, nie teoretyczne. Wszystkie rzeczy dostępne w sklepach nie są godne zainteresowania jeśli nie będziemy mieli pojęcia jak dokładnie je zestawić. Postanowiłem więc idąc za ciosem ostatnich zmian w kolażach, że warto sprawdzić także kolejną i także nową formę – jeden zestaw w dwóch cenach! Jednocześnie proszę o wyrozumiałość, otóż nie brałem pod uwagę jakości tkanin, szycia czy ogólnie pojętej jakości prezentowanej przez daną markę. Tymi wpisami będę próbował przekonać tych niedowiarków, którzy twierdzą, że by się dobrze ubrać trzeba milionów na koncie. Błąd! Zobaczcie premierę!

Przeczytaj koniecznie ->  Grube skarpety męskie - jesienny MUST!

Casual

RR4KWYw

Ten zestaw, idealnie pod wyprzedaże letnie i idealnie skrojony pod lato i stosunkowo chłodniejsze noce, będzie idealnie komponował się z letnim, spalonym słońcem krajobrazem. Piękny zestaw, który z chęcią sam nosiłbym na co dzień, ale patrząc na moje odczucia ciepła – nie byłoby to zadanie łatwe. Niemniej, dla tych z nas, którzy nie odczuwają nadmiarowo ciepła stoją przed wyborem naprawdę miłego dla oka, bardzo wyluzowanego zestawu. Poniżej DWIE opcje, zobaczcie sami!

Zestaw z lewej: Sweter / Spodnie / Buty Zestaw z prawej: Sweter / Spodnie / Buty

TANIO (176 zł!) z lewej: SWETER  /  SPODNIE  /  BUTY   –   DROŻEJ (1470 zł!) z prawej: SWETER  /  SPODNIE  /  BUTY

 


 

Elegancja

Ten zestaw z kolei jest przepięknym przykładem na wyprzedaże letnie i idealnym zestawem smart-casual, który przez bardzo wysoki stan w spodniach łapie mnie za oko jak mało co. Cudowna, lniana marynarka, świetna koszula i kapelusz dopełniający całą stylizację to majstersztyk godny najlepszych. Jak dla mnie absolutnie bezbłędny zestaw. Poniżej DWIE opcje na różne ceny, ale ostrzegam, identycznej marynarki w cenie poniżej kilku tysięcy złotych nie znajdziemy, choćbyśmy się starali. Dlatego wybrałem dosłownie podobne, ale nie identyczne. Swoją drogą czy ktoś odgadnie kim jest poniżej przedstawiony jegomość?

Fsrouuo

dddd

TANIEJ (638 ZŁ!)MARYNARKA / KOSZULA / SPODNIE / BUTY / KAPELUSZ

dddd

DROŻEJ (3748 zł!)MARYNARKA / KOSZULA / SPODNIE / BUTY / KAPELUSZ

Jesteśmy po pionierskim, premierowym wpisie i z chęcią przyjmę na klatę uwagi krytyki lub do serca – pochwały!

Adrian / The-Bigwig

Casualism Blog o Męskiej Modzie

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

4 Comments

 1. niepodam Reply

  Pany, gdzie jakąś niezłą koszulę lnianą przez neta można nabyć? Szukam ostatnio odzieży wszelakiej z tego „nieszlachetnego” materiału, ale jest kiepsko z dostępnością lub ceny przesadnie premium.

  1. Bartek Reply

   Ostatnio w Zarze pojawiło się sporo lnianych koszul. Dla mnie materiał jest bardzo zadowalający – nie prześwituje i przy tym jest lekki. Polecam sprawdzić. Mają teraz kilka przecen i można nabyć koszulę bardzo tanio 🙂

 2. Piotrbed Reply

  Wow jak spojrzałem na ten pierwszy kolarz po prawej stronie to byłem wniebowzięty… A potem spojrzałem na cenę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *