Wysokie Nike Blazer

Casualism Blog Moda Męska – Wysokie Nike Blazer

Rzadko ostatnio użytkuję buty wysokie inne niż skądinąd eleganckie trzewiki Yanko. Rzadko korzystam z dobrodziejstw wysokich Converse, rzadko również niestety użytkuję wysokie Nike Blazer, czyli piękny model vintage. Spróbowałem je „ożywić” poprzez zrobienie z nimi zestawu. Wreszcie. Zobaczcie co z tego wyszło!

Wysokie Nike Blazer Nike Blazer

Sweter bawełniany, który mam na sobie to wyrób z sieciówkowego H&M’u i dopiero parę dni temu wyjąłem go z dna szafy. Jest miękki, fajny, ale…jakoś moje serce przejęły duże, grube wyroby z wełny różnego rodzaju. Co nie zmienia faktu, że swetrowi temu nie mogę odmówić uroku. Tak na marginesie, lubicie z szafy wyjmować nowe/stare ubrania sezonowe? Ja bardzo lubię. Zazwyczaj pogoda szybko mnie nudzi i lubię pewne odmiany w postaci zmiany kierunku garderoby. Teraźniejszy kierunek – jesień/zima. To czasy dla ubioru zdecydowanie najlepsze.

Sprane jeansy

Pod spodem bluzka z Zary w kolorze typowej bieli. Bluzka ta jest dość długa, więc zdecydowałem się wyjąć ją ze spodni i jej dół oraz część rękawów wystawić poza sweter. To dobry efekt wizualny, który nadaje zestawowi nieco „luzu” i zamętu. Całość byłaby dość nudna gdyby nie wystające, raptem parę centymetrów białej bluzki.

Jeansy dad jeans Szary sweter pleciony

Na nogach nieśmiertelne Levi’s 511 w kolorze bardzo jasnego błękitu, zwanego również jako dad-jeans czy też washed jeans. Te spodnie wprost ubóstwiam, choć wygodnymi ich nazwać absolutnie nie mogę. Są skrajnie twarde, grube, zupełnie się nie rozciągają ale jednocześnie – nie wypychają na kolanach. Zdecydowanie jeden z lepszych modeli spodni w mojej szafie i jedna z lepszych inwestycji związanych z szeroko pojętą modą.

Wysokie Nike Blazer

Na stopach tytułowe i wspomniane na wstępie Nike Blazer. Co o nich sądzę? Otóż to buty piękne, ale mój gust coraz mocniej wypacza ich użytkowość. Staję się mężczyzną w czerni i dobrze mi z tym, a niestety te buty się tu nie wpisują. Są momenty kiedy stawiam czerń ubioru wyżej niż konkretne części garderoby i nieco żałuję braku możliwości ich użytkowania (piszę to patrząc jednym okiem na nowo zakupioną, czarną jak smoła kurtkę skórzaną…). No ale cóż, zdarzają się i takie sytuacje 😉 nie mogę rozpaczać, a brać od życia to co najlepsze. Co myślicie o mojej stylizacji dzisiejszej?

Przeczytaj koniecznie ->  Parka męska to mój wybór!

Sweter – H&M, Podobny TUTAJ 

Bluzka – Zara, Podobna TUTAJ 

JeansyLevi’s 511

ButyNike Blazer

1111

Sweter szary

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Wysokie Nike Blazer
4.8 z 33 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *