Adidas ZX 850 i street

Casualism – Moda Męska Casual – Adidas ZX 850

Cóż, dzisiaj jeden z kolejnych zestawów, które i mnie zadziwiają, głównie przez użycie butów Adidas ZX 850. Nie tyle ich wyglądem na zdjęciach – co faktem, że pomimo nierobienia zakupów zbyt często – mam na sobie praktycznie wszystko nowe, prócz butów które już widzieliście – aczkolwiek tylko raz…

Czytaj dalej

Ale idąc od góry. Mam na sobie kurtkę bomber, którą widzieliście niedawno. Ten zakup jako jeden z niewielu wiem, że będzie za mną chodził jako dobry i przemyślany. Teraz staram się robić tylko takie, które po nawet kilku miesiąc ocenię pozytywnie.

Pod kurtką koszulka. Ot koszulka w fabrycznie wymiętym fasonie i kolorze miętowym spranym. To nie kwestia niewyprasowania 😉 swoją drogą doczekać się nie mogę wiecie czego? Przyjemnej pogody podczas której ta koszulka będzie na wierzchu…

Spodnie to cargo z Zary, które oryginalnie były granatowe – widzieliście je w tym wydaniu. Teraz zdecydowanie przyjemniej mi je użytkować. Do mojej szarej garderoby wpasowały się w pełni. Nogawki podwinąłem pin-rollem, co by uzyskać u dołu bardzo wąski wylot jednocześnie mocno je skracając. Dzięki temu zabiegowi widzicie skarpetki.

A na stopach ZX850 firmy Adidas od HOODBOYZ.de. Często użytkuję te buty – wbrew mojej wcześniejszej niepewności te buty ciekawie uzupełniają moją garderobę. Użytkuję je bardzo, bardzo rzadko – muszę mieć pewność i chęć bo nie nazwę tych butów łatwymi i prostymi w doborze akompaniamentu.

Dzisiaj nawiązanie tytułu kawałka, do nowych nabytków:
Kanye West – New Slaves

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Adidas ZX 850 i street
4.33 z 3 ocen

    ADD YOUR COMMENT