Spodnie dresowe - Casualism Blog Moda Męska Spodnie dresowe - Casualism Blog Moda Męska

A psssyt, stryyt – spodnie dresowe

Casualism – Moda Męska Casual – Spodnie dresowe

Street w pełnej krasie – więc niech wpadną spodnie dresowe. Dzisiaj nieco poeksperymentowałem, choć w typowo moim stylu. Widzimy więc szarości, z akcentem jednego, mocnego koloru. Który notabene „wyjąłem” za pomocą zdjęć na plan pierwszy, gasząc resztę dość konkretnie.

Czytaj dalej
 

Jako, że już stałym punktem w życiu bloga The-Bigwig jest opisywanie rzeczy idąc od góry, to nie zrobię dzisiaj wyjątku. Góra – to kurtka bomber baseballówka w ulubionej memu sercu kolorystyce. Czerń z czernią to połączenie wcześniej przez mój umysł odrzucane najdalej jak się da – by w pewnym momencie wcisnąć się ponownie. Teraz – po „zajarzeniu” pewnych ubraniowych prawidłowości czerń przybrała inny wymiar – i jej użytkowość oceniam niezwykle wysoko. Tylko trzeba pamiętać, że kolor ten jest na tyle intensywny, że użycie go przez osobę o jasnej karnacji może tę karnację rozjaśnić jeszcze mocniej. Widać to nieco w mojej sytuacji gdy użyłem dość agresywnego filtru, który mocno rozjaśnił mnie i moją skórę.

Pod spodem uzupełniająca czerń kurtki koszulka melanżowa. Pasuje do wszystkiego co ciemne. Do jeansów granatowych – nie.

Z kolei na nogach widzimy dresowe spodnie w czerni, które (może oko wprawne zauważy) zostały poddane zwężającej kuracji w okolicy bioder i górnej części nóg. Teraz dresy te w wielu chwilach nie są rozróżnialne od zwykłych spodni, oczywiście bez dotkliwej inspekcji. A musiałem je zwęzić ze względu na spory tłuszczowy zrzut.

A stopy? Ah. Ciężko nie zakończyć mi pieśni zachwytu ubierając je. But, który miesiącami krążył mi po głowie wreszcie jest w mojej garderobie. Może średnio rymy mi wychodzą, ale te buty wywołują u mnie szybsze bicie serca. Kolorystyka już skrajnie niedostępna – Team Red.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
A psssyt, stryyt – spodnie dresowe
4.8 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT