Adidas Superstar Stylizacja - Casualism Blog Moda Męska Adidas Superstar Stylizacja - Casualism Blog Moda Męska

Adidas Superstar, nowe gwiazdy? Moja stylizacja

Casualism Blog Męska Moda – Adidas Superstar, nowe gwiazdy?

Nie umiem powiedzieć, że ślepo podążam za trendami, że wszelkie inspiracyjne konta na Instagramie wywołują we mnie poczucie chęci „zakupu” czegokolwiek. Inaczej było tym razem. Owe konta i zatrzęsienie butów Adidas Superstar wywołało na mnie takie piętno, że zdecydowałem i ja dokonać ich zakupu. Może nie ja, a moja narzeczona posiadająca już dwie pary zrobiła mi świetny prezent. Dzisiaj stylizacja z nimi w roli głównej!

Męski streetwear Styl casual męski

Korzystając z dobrej pogody postanowiłem skomponować zestaw skrajnie wiosenny w kwestii kolorów, otóż jest to czerń z szarością 😀 Na wierzchu mamy więc ot, kamizelkę udającą materiał wełniany ze sztucznym puchem wewnątrz. Szarość w matowym wydaniu jest dla mnie rozwiązaniem „tip-top” i korzystam z dobrodziejstw tej kamizelki gdy tylko mogę. Jest wygodna? Jest. Jest minimalistyczna i monochromatyczna? Jest.

Ubranie dla mężczyzny Mężczyzna styl

Pod spodem czarna i gruba koszula jeansowa, którą użytkuję tylko wtedy, gdy na dworze mimo wszystko jest nieco chłodno. Jej skrajnie gruby materiał jest na tyle zwarty, że nie daje swobodnej cyrkulacji powietrza między powietrzem, a moim ciałem. Minusem jest bardzo chłodny w dotyku denim, ale cóż, kwestia do zaakceptowania i polubienia.

Casual styl Kamizelka wełniana męska

Na nogach jeansy z dziurami, czyli standard w moim wydaniu. Kolor czarno-szary, z dziurami które w tym modelu nie są punktem głównym w całej stylizacji. Jak widzicie rzeczone dziury podczas normalnego użytkowania są bardzo mało widoczne, powodem jest ich umiejscowienie sporo niżej niż kolano.

Męska wełniana kamizelka Jeansy z dziurami

Adidas Superstar

Adidas Superstar to but jak dla mnie świetny, absolutnie dosłownie świetny. Nie cierpię chwalenia swoich rzeczy pod niebiosa, ale te buty pokochałem. Jest to model, który osobiście cenię zdecydowanie wyżej niż model Stan Smith, który opatrzył mi się niemiłosiernie, w dodatku nigdy nie podobał. Superstar to but zarówno minimalistyczny, jak i „vintage’owy” w swojej prostocie i formie. Są jeszcze nieco zbyt czyste, zbyt nowe i zbyt mocno rzucające się w oczy, ale kwestią miesięcy jest ich lekkie zużycie przez użytkowanie :) są wygodne, dobrze się dostosowały do stóp, no świetnie je oceniam.

Kamizelka – Reserved, Podobna TUTAJ na wyprzedaży

Koszula – Jack&Jones, Podobna TUTAJ na wyprzedaży oraz TUTAJ

Jeansy – H&M, Podobne TUTAJ  i TUTAJ

ButyAdidas Superstar – Swoją drogą bardzo polecam ten sklep, jeden z najlepszych w kwestii szybkości realizacji zamówienia z jakim miałem do czynienia. Co ciekawe – nie dokonałem tam zakupów tylko raz, a kilka – i zawsze jest to samo, obsługa na maksymalnym poziomie.

Zapraszam również wszystkich zainteresowanych modą do podyskutowania na FORUM!

Męski streetwear

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Adidas Superstar, nowe gwiazdy? Moja stylizacja
4.96 z 25 ocen

    ADD YOUR COMMENT