Album – Styl uliczny workwear/Americana na wielu zdjęciach

Styl uliczny workwear/Americana na wielu zdjęciach – Casualism Blog o Męskiej Modzie – Album

Jako, że w dalszym ciągu nie nastały w naszym klimacie dni stricte ciepłe, a są to raczej wręcz konkretne odstępstwa od reguły, to warto by zainspirować ciekawostką – styl uliczny workwear. Styl ten na łamach Casualism gościł już kilkukrotnie i będzie pewnie gościł jeszcze nie raz, w końcu czymże byłby świat bez otwarcia okna na inne style niż nasz jedyny? Americana, inspiracja na wielu zdjęciach.

Styl workwear, męski styl uliczny, styl dla faceta, męski styl, amerykański styl, ubrania z usa

Samą istotę stylu workwear wyjaśniałem już na wielu przykładach poprzednio serwowanych albumów, ale wyjaśnię po raz kolejny – jest to styl, który swoimi mocno zużytymi i bardzo ciężkimi rzeczami nawiązuje do fizycznej pracy. To styl, które idealnie opisuje aktualnie trwający trend na brodatych „drwali” i jest jego idealnym synonimem, niestety rzadko spotykanym na ulicy. Mamy więc bardzo ciężki jeans pod każdą możliwą postacią, na każdej możliwej części ciała. Do tego ogromną ilość flanelowych koszul, puchowych kamizelek, wełnianych kurtek czy najważniejsze – butów za kostkę ze skóry. To start-pack osób próbujących swych sił w rzeczonym stylu Americana. A czemu americana? Otóż styl ten, ot tak, wywodzi się z USA i tam jest jego kolebka, a że Amerykanie są mocno patriotyczni to w miejsce stylu workwear zamiennie stosują americanę. Zazdroszczę tego, bo mówiąc „Polski styl” mamy na myśli raczej, no, generalnie nic ciekawego, mówiąc oględnie…

Zapraszam na poniższy album!

Jak widzicie styl ten od czasu ostatnich albumów nie zmienił się wiele, ale w albumie widać sporo prześwitów wiosny. Niestety, styl ten dosłownie idealnie wygląda jedynie wtedy, gdy za oknem temperatura jest maksymalnie jednocyfrowa, a otoczenie – leśne. Niemniej zdecydowanie warto przyswoić nieco ciekawej wiedzy i zobaczyć, że inni ludzie posiadający swój własny i jakże „inny” styl od przyjętego ogólnie jako norma, potrafią się w nim dobrze czuć. Zaś moje zdanie jest takie – ciekawe ubrania, ciekawe poszczególne rzeczy i wiele świetnych zestawień, jednak nie w moim stylu, a raczej jako odskocznia. A jakie jest Wasze zdanie? Czy ten styl uliczny odnalazłby się w Waszych gustach?

Przeczytaj koniecznie ->  Adidas Stan Smith - Album

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Album – Styl uliczny workwear/Americana na wielu zdjęciach
4.6 z 11 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

5 Comments

  1. TigzZ Reply

    Idealne na wczesną wiosnę lub polska jesień 😉
    Jest tylko jeden problem gdzie w Polsce dostac prawdziwą koszulę flanelową?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *