Gruby sweter męski - Casualism Blog Moda Męska Gruby sweter męski - Casualism Blog Moda Męska

Gruby sweter męski

Casualism – Blog Moda Męska – Gruby sweter męski

Moje zestawienia czasami przeinaczają się o 180 stopni zależnie od chęci podczas danego dnia. Dzisiaj – a właściwie w dniu robienia zdjęć – odczułem potrzebę „bycia casualem” i taki też w efekcie widzimy ten zestaw. Absolutny casual pełną gębą, aczkolwiek gruby sweter męski to mój pewnik na jesienne, zimowe, czy wiosenne zestawienia. Ten, który prezentuję jest na Casualism po raz pierwszy, ale na pewno nie po raz ostatni.

1 2

Męskie inspiracje i ich pobór przez internet ma to do siebie, że nie każda może zostać przeniesiona na pole realnego życia. Na moim przykładzie – od zawsze lubiłem sweter typu USA Flag od Ralph Lauren i ich zdjęcia zawsze przysparzały mi dużo radości. Ale nie było mi dane znaleźć go w fasonie, cenie i materiale takim, jakim go poszukiwałem. Ale nadarzyła się fajna okazja zakupu – kupiłem więc sweter jaki poszukiwałem w dodatku wykonany z wełny jagnięcej. No i miłej dla portfela cenie. Prócz faktu, że jest nieco zbyt krótki.

3 4 5

Na nogach Levis’y. Wybaczcie, ale nie pamiętam czy to 511 czy 501 – bo obie pary własnoręcznie zwęziłem i nie jestem w stanie poznać dokładnego modelu na zdjęciach, bo i kolor nie różni się prawie wcale. W każdym razie na pewno są to Levi’s 5xx 😉

6 8

A na stopach deserty, które od niedawna znowu są przeze mnie użytkowane. Na razie z bardzo niską częstotliwością, ale wraz z pogarszaniem się (dla mnie polepszaniem) pogody ich użytkowanie będzie coraz częstsze. Co zaś tyczy się pogody – nigdy większych nerwów niż podczas jesieni w tym roku nie miałem chyba nigdy. Te momenty gdy temperatura o poranku nie śni nawet o dojściu 10-ciu stopni, by w południe w słońcu osiągnąć niespełna 20. Kpina. To już czekam na stałą i aż paskudnie niską temperaturę, która wbrew pozorom u mnie spowoduje same pozytywne odczucia bo da opcję ubrania się adekwatnie do temperatura całodniowej. Aktualnie by osiągnąć zadowolenie pasuje zmienić ubranie w ciągu dnia lub zrzucić warstwy, które nierzadko w moim przypadku są niezrzucalne.

9 10 11

Swoją droga jestem chory, a właściwie przeziębiony. Niby organizm silny, niby chciałem zacząć ćwiczyć na siłowni, a psikus i wynaturzenie jakichś bakterii zmieniło mi paskudnie plany. Na szczęście tak nielubiana xylometazolina daje mi motz. Życzcie mi zdrowia. Nos nie protestuje, jest zaprawiony w bojach…

12 13

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Gruby sweter męski
4.8 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT