Inspiracje męskie na jesień

Casualism Blog Moda Męska – Inspiracje męskie na jesień

Dzisiaj sobota – czas na sobotnie kolaże. Ze względu na święta i stosunkowo niewiele czasu wolnego będą dzisiaj obecne wyłącznie dwa zestawy, ale różniące się od siebie na tyle mocno, że powinny zapełnić każdą możliwą stylową-lukę.

ssss

 


 

1. Czysto i schludnie.

PI922N003-K11@16

Ten zestaw to swoisty ukłon w stronę pogody, która powoli zaczyna pokazywać swoje pazury. Za oknem śnieg – a na głowie czapka. Zestaw kręci się głównie wokół ładnie prezentującej się budrysówki w kolorze granatu, uzupełnianego pod spodem przez bordowy sweter. W jego wnętrzu przewidziałem miejsce na koszulę błękitną nawiązującą do koloru płaszcza, oraz spodnie w neutralnej szarości, lecz z twistem w postaci marmurowej faktury. Do całości dochodzą czarne buty (trwa wyprzedaż na Asos!) oraz skarpetki, które ocieplą zarówno nasze stopy, jak i nasz wizerunek. Kolorystycznie mimo, iż użyte zostało kilka kolorów – jest niezwykle schludnie i czysto, głównie ze względu na świetnie uzupełniające się kolory oraz dodatki szarości, która gasi nadmiary.

Płaszcz Kardigan Koszula Jeansy Buty Skarpety Czapka

 

2. Designer wear.

2

Nie padnijcie na zawał 😉 Ten zestaw oznacza wyłącznie spełnienie moich mocno skrytych wyobrażeń na temat „designerskich ubrań”, nie kieruję się w tę stronę! Jako osoba, która wprost nienawidzi szufladkowania i wśród codziennego przeglądania eleganckich blogów – trafiam również na te, które elegancji w sobie nie mają. I bynajmniej nie oznacza to, że są gorsze. Każdy styl – to styl, niezależnie od naszych preferencji, ma podobać się noszącemu, nie nam. Ten zestaw to czyste wydanie stylu wybiegowego. Mamy więc kurtkę z pomiętej skóry o bardzo szerokim kołnierzu, pod spodem mocno udziwnioną bluzę oraz t-shirt, który spod tej bluzy powinien nieco wystawać. Na nogach spodnie z kilkoma zamkami, oraz wysokie, czarne buty. Przyznać się, kto z Was uniósłby na sobie taki zestaw? 😉

Kurtka Bluza Koszulka Spodnie Buty

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Inspiracje męskie na jesień
5 z 7 ocen

    ADD YOUR COMMENT