Jak nosić białe spodnie

Casualism Blog Moda Męska – Jak nosić białe spodnie

Białe spodnie w naszych garderobach to od zawsze w moim mniemaniu mus nad musy. Aktualnie trwa jesień, zbliża się zima, warto więc zastanowić się nad zestawami prezentującymi białe spodnie właśnie w kilku odsłonach różniących się między sobą w zasadniczy sposób. Dzisiaj więc pojedźmy z przykładami – jak nosić białe spodnie na aktualną pogodę?

k


 

1. Formalnie.

1

Formalne zestawy po użyciu białych spodni zyskują nowy, niesamowity wprost wymiar, który nie jest osiągalny dla spodni wykonanych z materiałów o innej kolorystyce. Dokładając do nich ciemne kolorystycznie pozostałe części garderoby otrzymujemy zestaw wyglądający dobrze o tej porze roku. Po użyciu jaśniejszej góry – otrzymujemy z kolei zestawy skomponowane stricte na lato i świetną pogodę. Pamiętajcie by na białych spodniach nie oszczędzać. Dobry materiał i krój odwdzięczy się trzymaniem fasonu i wytrzymałością na częste pranie – które przy białych jeansach następuje wielokrotnie częściej, z tego względu powyższe spodnie są bardzo wysokiej jakości. Zestaw skomponowany jest wokół brązu przełamanego kolorem niebieskim w postaci koszuli z materiału chambray, więc jeanso-podobnego. Na stopy załóżmy ładne penny loafers z zamszu oraz pasujący do nich zarówno kolorem jak i fakturą skórzaną pasek. Grube skarpety w kolorze marynarki uzupełnią pięknie ten zestaw.

MarynarkaKoszulaJeansyButyPasekSkarpetki

 

 

2. Biała swoboda?

2

Białe spodnie nie kojarzą się swobodnie – o ironio. Tworzą pewnego rodzaju aspekt formalny, który najłatwiej użyć przy takich właśnie zestawach. Ale tym powyższym pokaże Wam, iż stworzenie zestawu typowo casualowego również jest możliwe. Ba, wręcz świetne w skutkach! Do zestawienia użyłem bordowego płaszcza, wariacji pea-coat. Pod spodem sweter we wzór typu fair-isle tak lubiany podczas jesiennych i zimowych chłodów. Pod jego wzór i kolor dopasowałem skarpetki, które zależnie od wariantu (a jest ich aż pięć w paczce) po podwinięciu spodni ukażą albo odstępstwo od kolorów zastosowanych na górze, bądź go ładnie uzupełnią.

PłaszczSweterJeansButyPasekSkarpetki

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej Casual

Jak nosić białe spodnie
4.25 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT