Jak się umówić na usługi bez wychodzenia z domu i kontaktu bezpośredniego?

Jak się umówić na usługi bez wychodzenia z domu i kontaktu bezpośredniego? – Casualism Blog Moda Męska

Nie wiem czy wiecie, ale obecnie większość ludzi ma dość duży problem z kontaktem bezpośrednim. Rozmowa przez telefon bywa dla nich uciążliwa i trudna, na domiar złego rozmowy te często są także spontaniczne, przez co nie zawsze jesteśmy w stanie przygotować się do ich przebiegu. Aplikacja Moment.pl ma rozwiązać ten problem i sprawić, że umówienie się na wizytę będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, a sam proces nie będzie wymagał kontaktu bezpośredniego z drugą stroną. Brzmi świetnie, prawda? Takie też jest w rzeczywistości, ale po kolei.

Wpis sponsorowany

Czym jest usługa Moment.pl i dlaczego jest jedyna w swoim rodzaju?

Wbrew pozorom umawianie się na wizytę w punktach usługowych bywa dość trudne i to nie tylko z powodu introwertyzmu wielu kobiet czy mężczyzn, lecz także ze względu na…wygodę. Aplikacja pozwala bowiem na zestawienie setek najlepszych salonów fryzjerskich, barberskich czy kosmetycznych za pomocą dosłownie kilku bardzo prostych kroków, bez wertowania poszczególnych stron danej firmy i przeszukiwania wyszukiwarki w celu znalezienia innej, gdy oferta poprzedniej nam nie będzie odpowiadać.

W aplikacji Moment.pl możesz przejrzeć w kilka minut najlepsze na rynku punkty świadczące usługi fryzjerskie, kosmetyczne i barberskie, jak i podjąć decyzję o wizycie w salonie masażu, zdecydować się na depilację czy zrobienie rzęs lub paznokci i profesjonalnego makijażu. Wertowanie poszczególnych ofert w samej aplikacji jest bardzo proste i zajmie nie więcej niż kilka minut. Aplikacja jest bardzo dobrze zaprojektowana, a UI działa płynnie i nie łapie charakterystycznych „zacięć”. Ręczne sprawdzanie oferty każdej firmy z osobna jest niezwykle wyczerpujące, a w efekcie i tak skończymy na punkcie, którego oferta nam po prostu „w miarę odpowiada”. To duży błąd, który może wpłynąć nie tylko na nasz portfel, ale także na nasze samopoczucie i samoocenę. Wyobraź sobie telefon do piątego salonu fryzjerskiego z kolei – z pewnością zdecydujesz się właśnie na niego, głównie ze względu na oszczędność czasu. A być może tuż za rogiem czeka inny salon, którego oferta dosłownie zmiecie Cię z nóg?

Przeczytaj koniecznie ->  Męskie bezrękawniki, tank-top. PORADNIK

Czy usługa Moment.pl jest bezpieczna i chroni naszą prywatność?

Większość z nas z pewnością nie chciałaby, aby wyniki wyszukiwania czy ogólnie nasza historia wizyt zarezerwowanych za pomocą aplikacji Moment.pl mogła wyciec i znaleźć się w nieodpowiednich rękach. Na szczęście firma dba o prywatność swoich użytkowników i podchodzi do tej kwestii w bardzo odpowiedzialny sposób. W aplikacji oraz na stronie firmy Moment.pl znajdziemy przejrzyste regulaminy i politykę prywatności, a certyfikat zabezpiecza dane przed dostępem osób niepowołanych. Wyobraźcie sobie sytuację, że Wasi znajomi dowiadują się, że codziennie bywasz u kosmetyczki robiąc sobie zabiegi medycyny estetycznej czy dokonałaś właśnie depilacji laserowej. Nie każdy z nas lubi się tym chwalić.

Słowo o samej aplikacji…

Aplikacja Moment.pl zasługuje na duże uznanie. Ewidentnie widać, że została zaprojektowana przez osoby doskonale znające się na ludzkich przyzwyczajeniach. Przyciski oraz pola do wprowadzania danych są umieszczone w odpowiednich miejscach, liczba przeszkadzaczy została zmniejszona do minimum, a kolory i zastosowane motywy zupełnie nie przeszkadzają w czytaniu i przeszukiwaniu ofert. To bardzo ważne. Z pewnością wielu z Was doskonale wie jak irytujące potrafią być aplikacje, w których panuje chaos, a odszukanie konkretnej oferty czy produktu zajmuje zbyt dużo czasu.

Aplikacja jest dostępna na:

Moment.pl – AppStore

Moment.pl – Google Play

Jak się umówić na usługi bez wychodzenia z domu i kontaktu bezpośredniego? – Casualism Blog Moda Męska

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *