Jesiennie…

Cześć!


Ostatnio jest zdecydowanie coraz chłodniej. Nawet nie mogę nazwać tej pogody chłodną, a wprost zimną i bardzo nieprzyjemną, choć to zależy od konkretnej pory dnia. A że u mnie od rana był ziąb – nie było trudno dokonać wyboru „outfitu”. Lubię odczucie ciepła i miłego spędzania czasu w moich ubraniach, więc ciężko nie było – wybrałem najcieplejsze rzeczy, które mogłem wybrać na tą porę roku.


Otóż zdecydowałem się na moją ulubioną marynarkę – Luis Trenker, której opis znajduje się w starszym poście. Zdecydowanie zdaje egzamin z generowania ciepła na moim ciele i zapewne ciężko będzie mi się z nią rozstawać by ubrać cokolwiek innego. Jest wygodna, ciepła, czego chcieć więcej?

Pod marynarką mam grubaśny, bardzo przyjemny wełniany sweter GAP. Ma stójkę, zamek błyskawiczny i drewniane kołki z jednej strony, zaś z drugiej – zaczepy. Jest niebywale ciepły, niebywale miły w dotyku i wygodny. W połączeniu marynarką? Idealnie. Wręcz…gorąco. Sweter ma idealnej długości rękawy, więc bardzo ładnie jego mankiet wystaje mi z wnętrza rękawa marynarki.

A pod swetrem z kolei widzimy części koszuli firmy Lee Cooper. Moja ulubiona casualowa koszula ostrym wzorem/kolorem – czarny/róż. Który notabene rewelacyjnie wygląda podczas jesiennej pogody i przywodzi mi na myśl drwali, więc siłą rzeczy skojarzenia mam czysto jesienne. Pomimo faktu, że nie jest gruba – bardzo dobrze zdała egzamin. W końcu to była raptem pierwsza warstwa i najbliżej ciała. Wiem, że niektórym może się nie spodobać fakt, że koszula jest wypuszczona z jednej strony – ale mi się podoba i będę kultywował tą „tradycję”. A że lubię casual w hipotetycznie pół-formalnym zestawie to mi się ten sposób na złamanie „formalnego” wyglądu bardzo, bardzo podoba.

A tutaj zdjęcie z zapiętymi dwoma guzikami w marynarce.

Na nogach spodnie Firetrap – jeansy beżowego koloru. Pomimo maksymalnie opinającego kształtu są cholernie wygodne i zdejmuję je z niechęcią!

A na stopach – buty Rockport. Tym razem z bardzo ładnym moim zdaniem wiązaniem w kształcie liter „X”. Uwielbiam je i zastosuję do wszystkich butów 😉

Co o nim myślicie?

W szczegółach:
– Marynarka Luis Trenker
– Sweter GAP
– Koszula Lee Cooper
– Spodnie Firetrap
– Buty Rockport

~The-Bigwig
 
 
PS: Piszcie proszę w komentarzach Wasze ewentualne przemyślenia co do mojego Bloga. Czego oczekujecie więcej? Chcecie więcej zdjęć, czy tekstu? A może wszelakich porad i moich przemyśleń? 
Jesiennie…
5 z 3 ocen

    ADD YOUR COMMENT